Kategorie Bloga

Główna

Nowy

Pasta Tejmurowa 50ml ZELENAYA DUBRAVA

4605370007329

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

17,90 zł

Więcej informacji

Pasta Tejmurowa to produkt przeznaczony do stosowania przy problemie nadmiernie pocących się stóp oraz ich nieprzyjemnemu zapachowi. Pasta Tejmurowa zawiera w swoim składzie wiele składników których działanie ma na celu eliminować nadmierne pocenie się stóp, a dodatek mięty pieprzowej nada przyjemne uczucie świeżości. Pasta tejmurowa jest łatwa w stosowaniu a całość kuracji pastą tejmurową zajmie nam niewiele czasu. Produkt dostępny jest również w formie sprayu dla jeszcze łatwiejszego stosowania.


Składniki:

tlenek cynku, gliceryna, kwas borny, talk, mięta pieprzowa, kwas salicylowy

Zastosowanie:

nadmierne pocenie stóp, grzybica, zapobieganie nieprzyjemnym zapachom stóp poprzez silne właściwości bakteriobójcze, profilaktyka przeciwgrzybicza.

Sposób stosowania:

Najlepiej stosować przed snem na noc: na dokładnie umyte i wysuszone stopy nanieść obfitą warstwę pasty, wsmarować w skórę. Następnie założyć bezuciskowe skarpety.  Tak postępować systematycznie przez jeden tydzień. Na początku może delikatnie szczypać.  Po zakończonej kuracji należy stosować profilaktycznie.  Można również stosować rano na umyte i wysuszone stopy przed założeniem skarpet,  ale w mniejszej ilości.Pasta zawiera związki organiczne, nietoksyczne oraz miętę pieprzową,  dającą przyjemny zapach i uczucie świeżości.

Ilość:

50ml

Producent:

Zelenaya Dubrava ZAO

Opinie

Napisz opinię

Pasta Tejmurowa 50ml ZELENAYA DUBRAVA

Pasta Tejmurowa 50ml ZELENAYA DUBRAVA

Napisz opinię

Produkty powiązane