Kategorie Bloga

Główna

Krem do ciała Białe mumio 100ml EKOLEK

4820203430543

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

16,90 zł

16,90 zł za 100ml

Więcej informacji

Krem do ciała Białe mumio 100ml EKOLEK

EKOLEK - Krem do ciała - Białe mumio

Zawarte w preparacie składniki aktywne kremu mają za zadanie odżywienie skóry i jej nawilżenie. Białe mumio wchodzące w skład zawiera całe bogactwo istotnych makro oraz mikroelementów.

Białe mumio - ma działanie regeneracyjne oraz stymuluje naturalną produkcję kolagenu. Obecny w białym mumio potas zapobiega odkładaniu się soli kwasu moczowego w stawach.

Wosk pszczeli - zawierający kwasy tłuszczowe i witaminę A doskonale zmiękcza i nawilża skórę.

Eteryczny olejek pichtowy - działa przeciwbakteryjnie.

Ethoxydiglycol - to rozpuszczalnik i przewodnik, który wspomaga wnikanie składników aktywnych kremu w głębokie warstwy skóry, wzmacniając działanie kremu.

Składniki (INCI):

AquaGlycerineParaffinum LiquidumCeteareth-20Corn OilIsopropyl MyristateBeeswaxCetearyl AlcoholEthxydiglycolGlyceryl MonosrearateTriceteareth-4 PhosphatePEG-40 Hydrogenated Castor OilCarbomerAbies Essential OilTriethanolamineWhite MummyMethylparabenPropylparaben2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, 2-Phenoxyethanol

Sposób użycia:

Nanieść krem na oczyszczoną skórę problemowych partii ciała i wmasowywać przez 3-5 minut, 2-3 razy dziennie.

Środki ostrożności:

Nie używać przy indywidualnej nietolerancji składników kremu. Nie stosować na błony śluzowe, skórę z wypryskami, otwarte rany. W przypadku dostania się kremu do oczu przemyć je dużą ilością wody. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Krem nie jest lekiem!

Zawartość:

100ml

Produkcja:

EKOLEK-Pro, Ukraina.

Produkty powiązane