Kategorie Bloga

Główna

Nowy

Lampa Solna 4-6kg KOPALNIA SOLI KŁODAWA

0000012806

Kopalnia Soli Kłodawa »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

78,90 zł

Więcej informacji

Kłodawskie lampki solne to jedyne w swoim rodzaju przedmioty powstałe z naturalnej soli kamiennej datującej wstecz aż 200-250 mln lat. Klosz takiej lampy jest ręcznie rzeźbiony i nie ma dwóch identycznych lamp solnych. Do klosza przymocowana jest podkładka z jasnego drewna, aby całość stała stabilnie. Kolor takich lamp może się różnić, wynika to przede wszystkim z właściwości złoża, z którego kryształ solny został pozyskany. Niektóre są intensywnie zabarwione na różowo a niektóre na biało szary kolor. Niezależnie jednak od koloru klosza lampki, wszystkie wydają bardzo ciepłe światło o mocno pomarańczowej barwie. Nadaje to wspaniałą, niemal magiczną atmosferę, pomoże w budowaniu wewnętrznego spokoju, niekiedy przyczyni się nawet do poprawiania higieny naszego snu.

Lampki solne to nie tylko bardzo estetyczna ozdoba na naszym biurku, czy nocnej szafce. Postawione w pobliżu urządzeń elektromagnetycznych jak komputery czy telewizory może pochłaniać szkodliwe promieniowanie, które jest nieustannie przez te urządzenia emitowane. Poprzez nagrzewanie się bryły lampki, ta może również nasycać powietrze cennymi mikroelementami.

Dane techniczne:

Kopalnia jako solne wyroby oświetleniowe produkuje lampy solne z osprzętem elektrycznym oraz świeczniki solne. Lampka solna zbudowana jest z klosza solnego wykonanego z kłodawskiej soli kamiennej koloru różowego lub białego, przykręconego do drewnianej podstawki. W przypadku awarii żarówki, lampkę można rozkręcić a żarówkę łatwo wymienić.

W skład układu elektrycznego wchodzi:

  • Przewód przyłączeniowy z wyłącznikiem i wtyczką

  • Oprawka z gwintem E 14

  • w zależności od wielkości klosza żarówka o mocy 15W , 25W , 40W lub 60W.

Wielkość lampki:

Około 30 cm

Waga lampki:

4-6kg

W naszej ofercie dostępne są również większe lampki o wadze 1-2kg oraz 2-4kg. Polecamy więc zapoznać się z naszą całą ofertą.

Producent:

Kopalnia Soli "Klodawa" S.A.

Opinie

Napisz opinię

Lampa Solna 4-6kg KOPALNIA SOLI KŁODAWA

Lampa Solna 4-6kg KOPALNIA SOLI KŁODAWA

Napisz opinię

Produkty powiązane