Kategorie Bloga

Główna

Nowy

Olejek Eteryczny Mandarynka 10ml ATMA

4660013571636

ATMA »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

12,90 zł

Więcej informacji

Olejek eteryczny z mandarynki uzyskiwany z owoców drzewa mandarynkowego charakteryzuje się świeżym cytrusowym zapachem. Może być z powodzeniem łączony z innymi olejkami eterycznymi celem stworzenia unikalnych kombinacji zapachowych.

PRODUKT PRZEZNACZONY DO ZASTOSOWANIA ZEWNĘTRZNEGO!

Skład INCI:

100% Citrus Reticulata Blanco (Tangerine) Essential Oil

Składniki aktywne:

Naturalny Olejek Mandarynka  otrzymuje się z owoców drzewa mandarynkowego. Ma właściwości antyseptyczne, uspokajające i tonizujące. Działa antydepresyjnie, doskonały w stanach rekonwalescencji, wpływa kojąco na centralny układ nerwowy. Pomaga w bezsenności.

Sposób użycia:

Kominek aromaterapeutyczny: 3 - 5 kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka.

Olejek do masażu: rozpuścić 4 - 5 kropli olejku w 10 ml oleju podstawowego.

Kąpiel : do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 5-7 kropli olejku wymieszanego z 1 łyżką miodu, mleka lub soli. Czas trwania zabiegu wynosi 10-15 minut.

Pielęgnacja twarzy - 1 kroplę olejku, dodać do jednorazowo stosowanej porcji kosmetyku na twarz - kremu, fluidu pielęgnacyjnego, lub żelu. Przed rozprowadzeniem na twarzy, olejek i kosmetyk połączyć na dłoni. Powstały preparat, delikatnie wmasować w skórę, unikając kontaktu z oczami.

Pielęgnacja ciała - olejek i kosmetyk do ciała (krem, balsam, żel, mleczko lub inny kosmetyk do ciała), połączyć każdorazowo w proporcjach 1- 2 krople olejku/olejków z 10 ml kosmetyku do ciała. Olejek i kosmetyk, połączyć bezpośrednio przed wmasowaniem w skórę.

Peeling ciała - 3 łyżki sypkiego, drobnego cukru lub soli, połączyć z 2 łyżkami oleju i 2-3 kroplami olejku eterycznego. Olejek, można również dodać do gotowego peelingu, dodając 1 kroplę olejku, do każdej porcji peelingu do ciała - jednorazowo aplikowanej na skórę.

Pielęgnacja włosów - olejek eteryczny i szampon, żel, maskę do włosów, lub inny kosmetyk do włosów, połączyć każdorazowo z 3-4 kroplami olejku/olejków i 5 ml kosmetyku

Przeciwwskazania do stosowania:

ciąża, karmienie piersią, nie stosować u niemowląt.

Objętość:

10 ml

Kraj pochodzenia:

Rosja

Producent:

ATMA

Dystrybutor:

BIOMIKA

Opinie

Napisz opinię

Olejek Eteryczny Mandarynka 10ml ATMA

Olejek Eteryczny Mandarynka 10ml ATMA

Napisz opinię

Produkty powiązane