Kategorie Bloga

Główna

Wilkakora 500ml EKAMEDICA

5902596671990

EkaMedica »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

27,00 zł

Więcej informacji

Wilkakora –  500ml

suplement diety

Vilcacora, to nazwa wymyślona przez Romana Warszewskiego (dziennikarza i pisarza, autora wielu książek, w tym kilku bestsellerów), którą zaczęto się posługiwać od 1999r. Zgodnie z systematyką roślin łacińska nazwa to Uncaria tomentosa, czyli Czepota puszysta. Roślina ta pochodzi z Andów. W naturze jest pnączem (lianą) dorastając do 60 m długości. Wytwarza pazurkowate ciernie.

Nazwa Vilcacora składa się z dwóch członów, tj.:  „Vilca” lub „Villca” – oznaczającego w języku keczua coś świętego, boskiego oraz ze słowa „cora” – nawiązującego do słowa w języku keczua – roślina. Nazwę Vilcacora można zatem tłumaczyć jako „święta roślina”. Indianie  Keczua – w związku z jej niebywałymi właściwościami  – roślinę tę rzeczywiście uważali za świętą. WILCAKORA

Dzięki cennym właściwością vilcacora zyskała na świecie dużą popularność i wykorzystują ją już nie tylko mieszkańcy Peru. Możemy ją z powodzeniem stosować w celu wspomagania naszego układu immunologicznego, wspomagania przemiany materii, w celu dodania wigoru, Vilkacora Więcej o Vilcacora przeczytasz tutaj:

http://rozanski.li/?p=2021Skład:

Uncaria tomentosa 99,8%Sposób użycia:

 2 razy  dziennie po 25 ml około  pół godziny przed posiłkiem.

Przed użyciem wstrząsnąć. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Sok może się nieznacznie różnić kolorem i smakiem w zależności od partii.

Po otwarciu spożyć w ciągu 21 dni, przechowywać w lodówce.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci

Zawartość netto:

500 ml.

Producent:

EkaMedica , POLSKA

Opinie

Napisz opinię

Wilkakora 500ml EKAMEDICA

Wilkakora 500ml EKAMEDICA

Napisz opinię

Produkty powiązane