Kategorie Bloga

Główna

Mleczko Pszczele Liofilizowane 48kaps GAL

5907501110519

GAL »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

26,90 zł

Więcej informacji

Suplement Diety

Suplement Diety „Mleczko Pszczele” firmy Gal to liofilizat pozyskany z mleczka pszczelego zamknięty w łatwej do połknięcia kapsułce. Mleczko pszczele jest jedną z wielu substancji produkowanych przez pszczoły. Jest to wydzielina z gruczołów bardzo młodych bo maksymalnie trzydniowych robotnic, która swoją konsystencją przypomina nieco galaretę, i która zawiera bogactwo substancji odżywczych. Badania oraz obserwacja rodziny pszczelej wykazała, że królowa karmiona wyłącznie mleczkiem pszczelim może żyć wielokrotnie dłużej niż reszta pszczół, których podstawową dietą jest nektar. Ze względu na bardzo niewielką ilość tej substancji oraz krótkiego czasu, przez który jest ona wytwarzana mleczko pszczele najczęściej występuje w formie liofilizatu. Mleczko pszczele zawiera szereg substanicji takich jak: Białka, Aminokwasy, Wapń, Miedź, Żelazo, Fosfor oraz Witaminy z Grupy B, Witaminę C, D oraz E

Składniki:

glukoza, błonnik, mleczko pszczele liofilizowane, żelatyna

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie na czczo. Po 2-3 miesiącach stosowania zaleca się zrobić 2-tygodniową przerwę w przyjmowaniu preparatu. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Preparatu nie powinny stosować osoby uczulone na produkty pochodzenia pszczelego.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Chronić od światła.

Zawartość netto:

48 kapsułek x 0,596g = 28,6g

Producent:

S.P.R.P. GAL L.P.M.Ł. Marek s.j.

ul. Krótka 4,

61-012 Poznań

www.gal.com.pl

Produkty powiązane