Kategorie Bloga

Główna

Alerbon 60kaps BONIMED

5908252932740

BONIMED »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

44,00 zł

Więcej informacji

Alerbon - wspomaga organizm w alergii

suplement diety

Preparat Ziołowy Alerbon polecany może być przede wszystkim jako wzbogacenie codziennej diety dla ludzi zmagających się z problemem alergii m.in. na pyłki traw, drzew czy roztocza kurzu. Wspomoże on w kompleksowy sposób organizm w przypadku alergii pokarmowej i innych przypadkach alergii. Alerbon może być polecany również jako uzupełnienie codziennej diety dla osób zmagających się z pasożytami jelitowymi. Alerbon wspomaga również funkcjonowanie naszej trzustki.

Składniki:
1 kapsułka: Olej z Czarnuszki siewnej 500mg.

Przechowywanie:

Przechowywać w temp. Poniżej 25C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi. 

Sposób użycia:

Początkowo spożywać 2-3 x dziennie po 2 kapsułki. W przypadku poprawy stanu zdrowia można stosować 1-2 x dziennie po 1 kapsułce. Efekt działania widoczny jest po kilku dniach przyjmowania preparatu, dlatego wskazane jest rozpoczęcie przyjmowania Alerbonu na ok. 1 tydzień przed spodziewanym wystąpieniem objawów alergii na pyłki traw i drzew.

Uwaga:

Istnieją uzasadnione przypuszczenia, iż olej z czarnuszki może wykazywać działanie przeciwnowotworowe. W badaniach na zwierzętach działa przeciwnowotworowo w raku trzustki.

Masa netto:

60 kaps.

Producent:

BONIMED

POLSKA

Opinie

Napisz opinię

Alerbon 60kaps BONIMED

Alerbon 60kaps BONIMED

Napisz opinię

Produkty powiązane