Kategorie Bloga

Główna

Nerwobon 60kaps BONIMED

5908252932412

BONIMED »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

34,50 zł

Więcej informacji

suplement diety

Ze względu na zawartość ekstraktów z korzenia kozłka i  ziela męczennicy oraz szyszek chmielu preparat ziołowy polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowego stanu emocjonalnego osobom narażonym na stres i mającym problemy z zasypianiem.

Składniki:

Skład 1 kapsułki: Ekstrakt z korzenia Kozłka 175mg, ekstrakt z ziela Męczennicy 35mg, sproszkowane szyszki Chmielu 140mg.

Przechowywanie:

Przechowywać w temp. Poniżej 25C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi. 

Sposób użycia:

Spożywać 2 x dziennie po 1 kapsułce lub 2 kapsułki przed snem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik)zróżnicowanej diety.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Ostrzeżenia:

Stosowanie preparatu w okresie ciąży i laktacji należy skonsultować z lekarzem. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu.

Preparat może wywierać wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu; może spowolnić szybkość reakcji, dlatego zaleca się zachowanie szczególnej uwagi i nie prowadzić pojazdów mechanicznych przez przynajmniej 2 godziny po zastosowaniu preparatu.

Masa netto:

60 kaps.

Producent:

BONIMED

POLSKA

Opinie

Ocena 
2018-06-22

na stres

pracuję w biurze więc niemal ciągle jestem narażona na stres jednak ten produkt zprawdza się bardzo dobrze i często pomaga opanować nerwy

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Nerwobon 60kaps BONIMED

Nerwobon 60kaps BONIMED

Napisz opinię

Produkty powiązane