Kategorie Bloga

Główna

Resveratrol 20ml BONIMED

5908252932603

BONIMED »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

28,95 zł

Więcej informacji

Resveratrol (esencja wina w kroplach) - 20ml BONIMED

Suplement diety

Ze względu na zawartość ekstraktu ze skórek winogron preparat wspomaga organizm w obronie przed wolnymi rodnikami, które uważa się za przyczynę chorób układu krążenia i chorób nowotworowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążenia i prawidłowe ciśnienie tętnicze krwi.Pomaga w zachowaniu funkcji układu żylnego kończyn dolnych. Wspomaga przepływ krwi w kończynach dolnych,co może zmniejszać uczucie zmęczenia i ciężkości nóg. Sprzyja polepszeniu ogólnego wyglądu i zdrowia skóry.Jest tradycyjnie stosowany w celu wspierania funkcji naczyń włosowatych.Wspomaga metabolizm oraz sprzyja utracie masy ciała, przez co ułatwia odchudzanie i redukcję cellulitu.

Składniki:

woda, alkohol, ekstrakt ze skórek winogron (Vitis vinifera L.) 2,5%.

Produkt zawiera 25 % obj. alkoholu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temp. Poniżej 25C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi. 

Sposób użycia:

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (16 kropli) zawiera:

Ekstrakt ze skórek winogron 17 mg

w tym trans-resveratrol - 0,85 mg

DOSKONAŁA PRZYSWAJALNOŚĆ

16 kropli = 4 lampki wina (ok. 400 ml)

Polecamy spożywać:

2 razy dziennie po 8 kropli.

Nie rozcieńczać preparatu, nie popijać!

PRZED UŻYCIEM WSTRZĄSNĄĆ!

Uwaga:

Produkt zawiera alkohol, co należy uwzględnić przed zastosowaniem u pacjentów z chorobą alkoholową lub ostrym zapaleniem trzustki.

Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia

Masa netto:

20ml

Producent:

BONIMED

POLSKA

Dla osób, które chcą doczytać na temat resweratrolu oraz jego biologicznej wielofunkcyjności zapraszamy do przeczytania artykułu napisanego na potrzeby Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, który można znaleźć tutaj

Opinie

Napisz opinię

Resveratrol 20ml BONIMED

Resveratrol 20ml BONIMED

Napisz opinię

Produkty powiązane