Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
5903850003618
Zapytaj o produktDostępny
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
suplement diety
Herbatka to doskonała kompozycja ziół, która może być stosowana przez osoby z podwyższonym poziomem glukozy we krwi.
Składniki:
Owocnia fasoli - 40%, ziele pokrzywy - 17%, liść morwy - 15%, ziele mniszka - 15%, kłącze perzu 13%.
Zawartość poszczególnych składników roślinnych w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi odpowiednio: owocnia fasoli – 1,2g, ziele pokrzywy – 0,51g, liść morwy – 0,45g, ziele mniszka – 0,45g, kłącze perzu – 0,39g
Przeznaczenie:
Herbatka to doskonała kompozycja ziół, szczególnie polecana dla osób z podwyższonym poziomem glukozy we krwi. Zioła: liść morwy, ziele mniszka i kłącze perzu przyczyniają się do utrzymania równowagi metabolizmu węglowodanów w organizmie.
Sposób użycia:
1 saszetkę herbatki zaparzać wrzątkiem pod przykryciem przez 5-10 minut. Zaleca się sporządzanie naparu 2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zawartość netto:
30g(20x1,5g)
Producent:
Herbapol w Krakowie SA
POLSKA