Ostropest nasiona mielone naturalny sklep MojaNatura.pl

Kategorie Bloga

Główna

Ostropest nasiona mielone 200g NATUR-VIT

5902194540438

NATUR-VIT »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

5,90 zł

Więcej informacji

OSTROPEST NASIONA (MIELONE)

Ostropest Plamisty wskazuję działanie odtruwające i ochronne na miąższ wątroby. Zawdzięcza to dużej ilości sylimaryny występującej w jego składzie. Według ogólnodostępnej literatury sylimaryna poprzez stabilizację błony komórkowej hepatocytów wątrobowych, chroni wątrobę przed działaniem szkodliwych toksyn oraz pobudza jej regenerację.

Zalecane jest stosowanie ostropestu podczas rekonwalescencji po uszkodzeniach wątroby, spowodowanych czynnikami toksycznymi takimi jak: długotrwałe kuracje antybiotykowe, nadużywanie alkoholu, chemioterapia, zatrucie grzybami. W trakcie zaburzeń czynności wątroby spowodowanych złą dietą. Ochronnie na wątrobę u osób przechodzących leczenie odwykowe oraz cierpiących na chorobą alkoholową. W problemach niedokwaściści soku żołądkowego, wzdęciach i odbijaniu.

W związku z tym że obecne przepisy istotnie ograniczają możliwość informowania o właściwościach leczniczych ziół bardzo dużo na temat Ostropestu w fitoterapii dowiesz się Tutaj:

http://rozanski.li/?p=48Skład:nasiona ostropestu plamistego – 100%.

Masa netto:

200g

Producent:

NATUR-VIT

POLSKA

Natur-Vit Natur Vit Natur-Wit Natur Wit NaturVit NaturWit NaturaVita NaturaWita Natura-Wita Natura Wita Natura-Vita Natura Vita

Opinie

Napisz opinię

Ostropest nasiona mielone 200g NATUR-VIT

Ostropest nasiona mielone 200g NATUR-VIT

Napisz opinię

Produkty powiązane