Kategorie Bloga

Główna

Cascara Sagrada 250kaps NOW FOOD'S

733739046239

NOW FOODS »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

61,00 zł

Więcej informacji

Cascara Sagrada 450 mg – 250 kapsCascara Sagrada posiada właściwości przeczyszczające, działając przy tym bardzo łagodnie. Powoduje jedynie niewielkie ruchy robaczkowe jelita cienkiego. Dzięki temu jest mało prawdopodobne, że spowoduje takie skutki uboczne (charakterystyczne dla innych środków przeczyszczających), jak uzależnienie. Po długim stosowaniu jelita będą pracowały normalnie, gdyż Cascara działa tonizująco. Zioło wywiera też korzystny wpływ na nerwy, z którymi ma styczność.

Cascara pobudza pracę żołądka, wątroby i trzustki, przeciwdziała bezczynności okrężnicy w przypadku zaparcia. Dobrze wplywa na przewody żółciowe. Zawiera witaminy z grupy B-complex, wapń, potas, mangan. Cascara Sagrada jest uznawana za jedną z roślin stymulujących pracę jelit. Zioło to znajduje się w rejestrze Amerykańskiej Farmakopei XXII, gdzie jest opisane jako suszona kora drzewa Rhcimnus purshiana występującego w okolicach północno-wschodniego Pacyfiku.

Kora tego dzikiego drzewa liściastego zawiera unikalne glikozydy, takie jak cascarozydy A, B, C i D. Te glikozydy wywierają łagodne, bezpieczne i skuteczne działanie rozwalniające, które pozwala utrzymać regularność trawienia


Więcej na temat Cascara Sagrada można przeczytać na blogu dr Henryka Różańskiego.

Składniki:

Zawartość w 2 kapsułkach

Zawartość

% wartości dziennej

Cascara Sagrada (Szakłak – kruszyna amerykańska)

900mg

81%

Sposób użycia:

2 kapsułki 1 - 2 razy dziennie. Przyjmować na pusty żołądek. Powijać wodą lub sokiem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

250 kaps

Producent:

NOW FOODS

USA

Dystrybutor:

PRO NATURA

POLSKA

Opinie

Napisz opinię

Cascara Sagrada 250kaps NOW FOOD'S

Cascara Sagrada 250kaps NOW FOOD'S

Napisz opinię

Produkty powiązane