Kategorie Bloga

Główna

Dandelion Root 100kaps NOW FOOD'S

733739046451

NOW FOODS »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

33,00 zł

Więcej informacji

Dandelion Root 500 mgDandelion root (Taraxacum officinale) pochodzi prawdopodobnie z Europy, ale już od dawna rozprzestrzenił się w Ameryce, Azji i krajach Ameryki Południowej. W medycynie chińskiej został opisany po raz pierwszy około 659 roku a w europejskiej w 1485 roku. W medycynie arabskiej stała się oficjalnym specyfikiem w XVI wieku. Wielu ludzi uważa mniszek pospolity (dandelion) jedynie za uciążliwe zielsko jest on powszechnie wykorzystywany dla wspomagaia zdrowia i w fitoterapii.

Naturalnie bogaty w skoncentrowane witaminy, minerały i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, przez pokolenia był stosowany na poprawę trawienia i uregulowanie pracy przewodu pokarmowego oraz dla wsparcia prawidłowego krążenia. Pomimo tego że mniszek można przyjmować całkowicie bezpiecznie, lepiej jest nie używać zioła o pochodzeniu nieznanym, ponieważ może zwierać pestycydy. NOW Dandelion Root zawiera 100%  bezpieczny dla zdrowia ekstakrty z mniszka lekarskiego.

Mniszek Lekarski jest silnym diuretykiem (substancją odwadniającą). To zioło, które pomaga pozbyć się wody podskórnej. Dodatkowo przypisuje mu się właściwości odtruwające oraz oczyszczające. Jego korzeń zawiera sporo soli mineralnych, zwłaszcza potasu, kwasy organiczne, sterole, inulinę, cholinę. Preparat działa wspomagająco na przemianę materii oraz pobudzająco na apetyt.


Więcej o zastosowaniu Dandelion w fitoterapii można przeczytać na blogu dr Henryka Różańskiego 

Składniki:

Zawartość w 2 kapsułkach

zaw

Dandelion Root (mniszek - dmuchawiec lekarski)

1000 mg

Sposób użycia:

2 kapsułki 2 - 3 razy dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

100kaps

Producent:

NOW FOODS

USA

Opinie

Napisz opinię

Dandelion Root 100kaps NOW FOOD'S

Dandelion Root 100kaps NOW FOOD'S

Napisz opinię

Produkty powiązane