Kategorie Bloga

Główna

Devil's Claw 100kaps NOW FOOD'S

733739046505

NOW FOODS »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

31,50 zł

Więcej informacji

Devil's Claw 500 mg

suplement diety (ekstrakt)

Ochrona stawów preparatem Devil`s Claw

Harpagophytum procumbens zwane też (Devil's claw, Diabelski pazur, Czarci pazur) jest to południowoafrykańska roślina.

Działanie tej rośliny zawartej w preparacie NOW jest wielokierunkowe, głównie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwproliferacyjne. Dzięki temu łagodzi on dokuczliwe objawy w przebiegu różnych zespołów reumatycznych i poprawia stan stawów dotkniętych tą dolegliwością. Zwiększa ich ruchomość, zmniejsza sztywność poranną, hamuje postępujący proces destrukcji chrząstek stawowych, przyspiesza regenerację tkanki łącznej stawów.

Zastosowanie preparatu NOW:

  • Wspiera elastyczność stawów.

  • Wspiera zdrowy poziom cholesterolu i mocznika we krwi.

  • pomocny u osób z problemami kostno-stawowymi
  • reguluje poziom cholesterolu i mocznika we krwi.
  • dolegliwości dróg moczowych, błon śluzowych oraz przewodu pokarmowego, zwłaszcza żołądka.

Od zamierzchłych czasów afrykańscy uzdrowiciele stosują diabel­ski pazur zwany też hakoroślą w wie­lu chorobach.

Ta interesująca roślina, rośnie jedynie na pustyni Kalahari w Afryce południowo-zachodniej.

Rosnąc w tak skrajnie trudnych warunkach diabelski pazur wykształcił specjalny system korzeniowy przystosowany do prze­chowywania wilgoci. Wrasta­jąc na głębokość ponad 120 cm, roz­gałęzia się on we wiązkę korzeni bulwiastych przypominających ziemniaki. Ze stu kilogramów korzeni uzyskuje się zaledwie sześć kilogramów surowca który zawiera­ substancję aktywną.

Nazwę swoją Dewils claw zawdzięcza wyglą­dowi ciernistych strąków. Strąki  te są mocne "jak diabelskie szpony". Trzeba używać szczy­piec, Aby uwolnić od nich kopyta zwierząt.

Korzenie diabelskiego pazura, Devils Claw wykopuje się oddzielnie, kroi na plasterki, su­szy a następnie uciera. Uzyskuje się w ten sposób lep­ką, trudną w obróbce substancję. Wiedzę o tym niezwykłym naturalnym zielu afrykańskim zdobyli osad­nicy z Europy na początku XX wieku i przesłali próbki suszonego diabelskiego szponu dr. Bernhardowi Zor-nowi, kierownikowi Instytutu Fizjologii i Chemii Uniwer­sytetu im. Friedricha Schillera w Jenie w Niemczech.

Oczywiście, początkowo prze­prowadzano eksperymenty lecz­nicze na zwierzętach. Wywołano u nich z pomocą formalde­hydów dnę moczanową, a kiedy po 12-14 dniach zapalenie się rozwinęło, zaczęto podawać korzeń, w postaci naparu, do­ustnie i w zastrzykach. Prze­prowadzono trzy serie prób. Po pięciu tygodniach kuracji dia­belskim pazurem zaobserwo­wano znaczące ustąpienie ob­rzęku i przywrócenie normal­nych ruchów , natomiast w grupie kontrolnej której nie podawano Czarciego pazura samoistne ustępowanie dny moczanowej było niewielkie.

Słynny szwajcarski zielarz, po zbadaniu diabelskiego szponu jako środka zdrowotnego, zaleca wszystkim coroczną kurację korzeniem twierdząc, że usunie z naszego organizmu toksyczne pozostałości i pozwoli cieszyć się zdrowszym życiem.

Devils Claw NOW (ekstrakt) to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie naturalne prozdrowotne produkty.

Składniki:

Zawartość w 1 kapsułkach

Zawartość

% wartości dziennej

Devil's Claw ekstrakt z korzenia (6:1) (Harpagophytum procumbens)

166mg

Nie określony

Sposób użycia:

2 kapsułki 2 - 3 razy dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

100 kaps

Producent:

NOW FOODS

USA

Opinie

Napisz opinię

Devil's Claw 100kaps NOW FOOD'S

Devil's Claw 100kaps NOW FOOD'S

Napisz opinię

Produkty powiązane