Kategorie Bloga

Główna

Esiak (Ojibwa Herbal) Extract 90kaps NOW FOOD'S

733739046727

NOW FOODS »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

52,90 zł

Więcej informacji

suplement diety

Składniki:

Łopian większy ekstrakt (DER 4:1); szczaw polny ekstrakt (DER 4:1); materiał kapsułki: estry celulozy; wiąz czerwony ekstrakt (DER 4:1); rzewień palczasty ekstrakt (DER 4:1).

W procesie produkcji nie użyto alergenów i składników: drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka, jajek, ryb, skorupiaków ani orzechów drzew. Wyprodukowano w zakładzie stosującym zasady dobrej praktyki wytwarzania (GMP), w którym przetwarza się składniki innych preparatów zawierające te alergeny.

Wartość odżywczaZalecana do spożycia dzienna porcja (%RWS): 3 kapsułki
Unikalna mieszanka:

Łopian (Arctium lappa) (korzeń) (ekstrakt 4:1)
Szczaw polny (Rumex acetosella) (ziele) (ekstrakt 4:1)
Wiąz czerwony (Ulmus rubra) (kora) (ekstrakt 4:1)
Rabarbar dłoniasty (Rheum palmatum) (kłącze) (Ekstrakt 4:1)

1350 mg (†)

Sposób użycia:

Dorośli:  1 kapsułka 3 razy  dziennie 30 min przed jedzeniem lub spaniem

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie:

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Może wywoływać lekkie, przejściowe objawy ze strony przewodu pokarmowego. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Nie należy stosować preparatu gdy ma się biegunkę lub gdy preparat wywołuje biegunkę, luźne stolce lub ból brzucha. Produkt nie może być spożywany przez dzieci poniżej 12 roku życia. Preparat nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania.

Zawartość netto:

90 kaps

Producent:

NOW FOODS

USA

Produkty powiązane