Kategorie Bloga

Główna

Gymnema Sylvestre 90kaps NOW FOOD'S

733739047076

NOW FOODS »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

56,95 zł

Więcej informacji

Gymnema Sylvestre 400 mg - 90 kaps

suplement diety

Gymnea Sylwestre NOW to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie stosowanie naturalnych ziołowych produktów prozdrowotnych.

Gymnema Sylwestre NOW to bardzo dobrej jakości w pełni naturalny produkt prozdrowotny.

Gymnema Sylvestre - skutecznie normalizuje poziom cukru we krwi i ogranicza łaknienie na słodycze. Pobudza ona beta-komórki trzustki wydzielające insulinę. wpływa na regulację poziomu cukru u osób u których występuje hipoglikemia, czyli niedobory cukru we krwi. Gurmar i kwasy gymnemowe hamują zdolność odczuwania smaku słodkiego lub gorzkiego dzięki blokowaniu receptorów smakowych.

Gymnea Sylwestre:

  • Reguluje poziom cukru we krwi
  • Wspiera przemiany glukozy
  • Zmiejsza zapotrzebowanie i łaknienie na cukier
  • Szczególnie polecany diabetykom i osobom stosującym diety wysoko węglowodanowe
  • Źródło kwasu gymnemowego


NOW Gymnema Sylvestre zawiera kwasy gymnemowe i gurmarynę, czyli substancje odpowiedzialne za poziomu cukru we krwi. Dzięki tym substancjon zawartym w Gymnea Sylwestre NOW pobudzane są także beta-komórki, wydzielające insulinę czego skutkiem jest regulacja poziomu glukozy we krwi.

Gymnema Sylvestre to roślina która pochodzi z południowych Indii. Jej wygląd jest podobny do pnącza winorośli. Żucie liści Gymnea Sylwestre czyli gumaru powoduje zanik słodkiego smaku. Wyciąg z Gymnema Sylvestre nosi nazwę gurmar i jest skuteczny w zwalczaniu cukrzycy typu 1 czyli cukrzycy insulinozależnej. Środek ten znany jest już od wielu wieków.
 
Preparat wspiera podnoszenie aktywności enzymów biorących udział w metaboliżmie cukrów. Ponadto wspomaga regulację metabolicznych zmian wywołanych przez cukier występujących w wątrobie, nerkach i mięśniach. W wyniku regulacji tych procesów, Gymnema Sylvestre reguluje poziom glukozy w całym organizmie.Składniki:

SKŁADNIKI
Zawartość w 1 kapsułce

Zawartość

% wartości dziennej

Gymnema Sylvestre Extract (GS4 PLUS®)

(min. 25% Gymnemic Acids) (Leaves)

400mg

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

90 kaps

Producent:

NOW FOODS

USA

Opinie

Napisz opinię

Gymnema Sylvestre 90kaps NOW FOOD'S

Gymnema Sylvestre 90kaps NOW FOOD'S

Napisz opinię

Produkty powiązane