Kategorie Bloga

Główna

Super ENZYMES 90tabl NOW FOOD'S

733739029607

NOW FOODS »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

77,50 zł

Więcej informacji

Super ENZYMES 90 tabletek

Preparat Super Enzymes Now dostarcza kompleksowej mieszanki enzymów wegetariańskich, działających w szerokim zakresie pH i ułatwiających procesy trawienne.

Proteaza uczestniczy w procesie rozkładu białek,amylaza - skrobi, lipaza - tłuszczy, celuloza - błonnika a laktaza rozkłada cukier mleczny - laktozę. Papaina i bromelaina są enzymami proteolitycznymi , uczestniczącymi w trawieniu białek.

Aby osiągnąć maksymalne korzyści ze stosowania suplementów enzymatycznych – powinny one zawierać trzy podstawowe enzymy, a więc: amylazę,lipazę i proteazę. Powinno się je zażywać bezpośrednio po posiłkach chyba, że spożywa się pokarmy gotowane lub przetworzone. W takiej sytuacji najlepiej zażywać je w trakcie jedzenia.

Enzymy wspomagają przemianę materii w naszym organizmie,są katalizatorami przemian biochemicznych w nim zachodzących. „Pracują” również wtedy, gdy przykładowo z soku winogron robi się wino, a z mleka ser.W ludzkim ciele pełnią wiele różnorakich funkcji, a bez ich udziału nic nie przebiegałoby w nim prawidłowo,podobnie jak bez witamin, minerałów czy innych substancji witalnych.

W skład tabletek wchodzi także stearynian magnezu.Tabletki nie zawierają pszenicy, kukurydzy, jajek, mleka, soli czy konserwantów.

Produkt naturalny zawierający laktozę, proteazę, papainę i bromelainę.

Produkt rekomendowany przez Dr Jamesa Balacha. Współautora ksiązki„Prescription for Nutritional Healing”która została sprzedana w ponad 3 milionach egzemplarzy oraz autora publikacji„Super Antioxydant”.

Składniki:

Zawartość w 1 tabletce

Zawartość

% wartości dziennej

Betaina HCL (pozyskiwana z buraka i melasy):

200mg

Pankreatyna 4x

200mg

Amylaza

20000 jednostek

Proteza

20000 jednostek

Lipaza

3400 jednostek

Ekstrakt z żółci woła

100mg

Bromelia (pozyskiwana z ananasa):

50mg

Papaina (proszek pozyskiwany z papaji)

50mg

Enzym pepsynowy

50mg

Papaja

45mg

Ananas

45mg

Celulaza

10mg

Sposób użycia:

1 tabletki 1-2 razy dziennie

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

90 tabs

Producent:

NOW FOODS

USA

Opinie

Napisz opinię

Super ENZYMES 90tabl NOW FOOD'S

Super ENZYMES 90tabl NOW FOOD'S

Napisz opinię

Produkty powiązane