Kategorie Bloga

Główna

Acai ekstrakt 60kaps SWANSON

087614141657

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

38,33 zł

Więcej informacji

Acai ekstrakt 

suplement diety

Świeże Jagody Acai zawierają takie mnóstwo składników odżywczych, witamin, minerałów i enzymów, że żadna inna ze znanych roślin jej nie dorównuje. Zawiera także niespotykaną wśród innych zawartość antyoksydantów i antycyjanidyn.


Co się dzieje kiedy spożywamy jagody Acai:

 • Niweluje szkodliwe działanie wolnych rodników.

 • Wydatnie przyspiesza metabolizm.

 • Dostarcza białka i aminokwasów stające się jednym ze składników budulcowych naszego organizmu. Przyczyniamy się skutecznie do poprawienia kondycji skóry, włosów oraz paznokci.

 • Witaminy i mikroelementy odpowiedzialne są za kondycję naszych organizmów dlatego Acai poprawiają zdolności regeneracyjne, przy okazji ograniczając procesy starzenia.

 • Aktywne składniki Acai wspomagają przemianę materii i usprawniają procesy oczyszczania organizmu z toksyn i złogów. 

 • W Acai Berry (jagodach Acai) znajdują się składniki, które wspomagają walkę ze stresem. 

 • Bogata zawartość minerałów w jagodach Acai poprawia kondycję wszystkich tkanek,

 • Acai Berry została uznana za doskonałe źródło wapnia, decydującego o masie kości, czyli  jagody Acai będą skutecznym uzupełnieniem diety przeciwdziałając osteoporozie.

 • Jagody Acai zawierają polifenole skutecznie zapobiegające chorobom sercowo – naczyniowym. 

 • Kwasy tłuszczowe Omega zawarte w Acai Berry (jagodach Acai) redukują poziom złego cholesterolu. 

 • Fitosterole i antocyjanidyny zawarte w jagodach stabilizują przepływ krwi i poprawiają kondycję naczyń krwionośnych 

 

Mówiąc w skrócie jagody Acai to owoce posiadające prawdopodobnie najwyższe stężenie przeciwutleniaczy ze znanych w Świecie. Jagoda Acai posiada blisko 100 razy wyższy poziom antyoksydantów od zielonej herbaty oraz 30 razy więcej antycyjanidyn od czerwonego wina. Wskaźnik ORAC czyli zdolność pochłaniania wolnych rodników dla 100 gramów zamrożonych wysuszonych owoców Acai wynosi ponad 102 tys jednostek.  Są to prawie niewiarygodne liczby, jeżeli wziąć pod uwagę że większość ludzi spożywa mniej niż 1000 jednostek ORAC na dobę.

Jagody acai mogą stanowić bardzo ważny element profilaktyki chorób nowotworowych, wykazują bowiem pewne właściwości antykarcenogenne które mogą przyczyniać się zapobieganiu uszkodzeniom łańcucha DNA, co w konsekwencji może prowadzić do ograniczenia mutacji i zmian w łańcuchach DNA

Mając na uwadze jak silnym antyoksydantem jest jagoda Acai możemy jej przyznać jedną z najważniejszych pozycji, poza trybem życia i wpływom środowiskowym w profilaktyce antyrakowej.

Swanson Acai Berry Extract w odchudzaniu:

Jako suplement diety Acai Berry sprawdza się w wielu płaszczyznach działania. Warto sięgnąć w trakcie odchudzania, ponieważ pozostając na diecie i redukując ilość kalorii dostarczanych organizmowi łatwo pomijamy niektóre ważnych składniki odżywcze i witaminy. Dostarczą nam ich jagody Acai. Z drugiej strony składniki przyspieszają metabolizm, oczyszczają organizm i wspomagają regenerację tkanek. Jak podają niektóre źródła zaobserwowano też działanie polegające na zmniejszeniu apetytu. W każdej diecie jest to bardzo dobre połączenie.

ACAI BERRY EXTRACT Swanson to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie korzyści płynące ze stosowania naturalnych roślinnych produktów prozdrowotnych. Acai Swanson Ekstrakt z owoców Acai to produkt znanego amerykańskiego producenta. 

Składniki:

Acai, żelatyna (otoczka kapsułki), mąka ryżowa, stearynian magnezu i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające)

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wartość odżywcza

1 kapsułka

% realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA

Acai ekstrakt (Euterpe oleracea) (standaryzowany do 10% kwasu fenolowego) (owoc)

500mg

(50mg)

*

Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

SWH165

Opinie

Napisz opinię

Acai ekstrakt 60kaps SWANSON

Acai ekstrakt 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane