Kategorie Bloga

Główna

Ala (Kwas alfa liponowy) 50mg 120kaps SWANSON

087614017105

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

25,90 zł

Więcej informacji

Ala (Kwas alfa liponowy) 50 mg

suplement diety

Jeden z silniejszych antyoksydantów

Kwas alfa liponowy jest jednym ze skuteczniejszych antyoksydantów. Bierze udział w procesach detoksykacji. Kwas alfa liponowy umożliwia regenerację uszkodzonych struktur DNA, lipidów i protein, wiąże toksyczne związki, przez co lepiej są one usuwane z organizmu.

 

1 kapsułka

2 kapsułki

Kwas alfa liponowy

 50mg

100mg

SKŁADNIKI: Kwas alfa liponowy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: laurynian wapnia i dwutlenek krzemu.

 

SPOSÓB UŻYCIA: Jedną kapsułkę 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidło zróżnicowanej diety.

 

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

120 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

SW710

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Ala polecane może być szczególnie osobom które pragną uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

ALA Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta/znanego producenta suplementów diety.

Kwas Alfa liponowy i jego właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Ala (Kwas alfa liponowy) 50mg 120kaps SWANSON

Ala (Kwas alfa liponowy) 50mg 120kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane