Kategorie Bloga

Główna

Beta Karoten 100kaps SWANSON

087614010090

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

18,14 zł

Więcej informacji

Beta Karoten 

suplement diety

Swanson Beta Carotene

Beta Karoten to naturalny kartenoid. Beta karoten jest silnym antyoksydantem wspomagającym - przyczynia się do zwalczania wolnych rodników co może zapobiegać starzeniu się organizmu. Przekształcony przez organizm beta-karoten to naturalna forma prowitaminy A. Beta Caroten był składnikiem formuły AREDS w badaniach nad zwyrodnieniem plamki żółtej prowadzonych w USA w latach 2002-2006. W kolejnych badaniach AREDS2 został on zastąpiony Luteiną i zeaksantyną. Luteina nie była dostępna w trakcie badań AREDS a stosowany Beta Karoten okazał się niewskazany do stosowania dla osób palących.

 

1 kapsułka żelowa

referencyjne
wartości spożycia


Beta Karoten

3000µg
(ekwiwalentu retinolu)

375%
(w odniesieniu do Witaminy A)

SKŁADNIKI: Beta karoten, emulgator: olej sojowy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancje utrzymujące wilgoć: glicerol, nośniki: żółty wosk pszczeli i lecytyna sojowa, woda oczyszczona.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

100 kaps żelowych

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW009

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Beta Karoten polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Beta Carotene Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta/znanego producenta suplementów diety.

Beta Caroten Karoten i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Beta Karoten 100kaps SWANSON

Beta Karoten 100kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane