Kategorie Bloga

Główna

Bladderwrack extract (Morszczyn pęcherzykowaty) 60kaps SWANSON

087614141749

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

13,50 zł

Więcej informacji

suplement diety

Morszczyn pęcherzykowaty jest to glon morski z rodziny morszczynowatych występujący głównie w chłodniejszych strefach Oceanu Atlantyckiego i Spokojnego, w Morzu Północnym a również Bałtyckim. Rośnie na głębokości maksymalnie do 15 metrów i często jest wyrzucany na brzeg przez sztorm. Surowcem są odsolone i wysuszone plechy morszczynów zawierające nie mniej niż 0,1% jodu. Morszczyn pęcherzykowaty z suplementu Swanson Bladderwrack Leaves to bogate źródło, często deficytowego w żywności, organicznie związanego jodu i selenu. Morszczyn zawiera zrównoważony kompleks witamin, makro- i mikroelementów, zawierający, poza wyżej wymienionymi minerałami, witaminę A, B1, B2, C, potas, wapń, miedź, cynk, mangan i inne związki.

Naturalny jod

Gwarancja czystości i naturalnego pochodzenia

 

1 kapsułka

referencyjne
wartości spożycia

Bladderwrack (Morszczyn pęcherzykowaty) ekstrakt z liści (standaryzowany do 0,2% jodu)

75mg
(150µg)

 *
150%

SKŁADNIKI: Morszczyn pęcherzykowaty, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, otoczka kapsułki: żelatyna, substancje przeciwzbrylające: sole wapniowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka co drugi dzień. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.


Informacja ze strony producenta:
Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem prowadzącym jeśli przyjmujesz leki na receptę.Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWH174

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Morszczyn ekstrakt Swanson polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Bladderwack Extrakt Morszczyn pęcherzykowaty Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta/znanego producenta suplementów diety.

Morszczyn Pęcherzykowaty i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich. Fucus vesiculosus

Opinie

Napisz opinię

Bladderwrack extract (Morszczyn pęcherzykowaty) 60kaps SWANSON

Bladderwrack extract (Morszczyn pęcherzykowaty) 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane