Kategorie Bloga

Główna

Boswellia 100kaps SWANSON

087614019888

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

24,50 zł

Więcej informacji

Boswellia - 400 mg

suplement diety

Swanson Boswellia zawiera czystą Boswellia Serrata. Boswellia Serrata jest to drzewo rosnące w Indiach, którego żywica zawiera tzw. kwasy bosweliowe. Suplement Swanson Boswellia w kapsułkach to bezpieczne rozwiązanie stosowane w profilaktyce i wspomaganiu stanów zapalnych stawów. 

 

1 kapsułka

2 kapsułki

3 kapsułki

Boswellia Serrata (żywica)

400mg

800mg

1200mg

SKŁADNIKI: Boswellia serrata, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 2-3 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

100 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW988

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Boswelia polecana może być szczególnie osobom CHCĄCYM UZUPEŁNIĆ W DIECIE niedobór składników występujących w tym produkcie.

Boswelia Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta/znanego producenta suplementów diety.

Boswelia i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich. Boswelia Serrata

Opinie

Ocena 
2018-10-22

Swanson jest ok

Uwielbiam suplementy Swansona.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Boswellia 100kaps SWANSON

Boswellia 100kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane