Kategorie Bloga

Główna

Bromelina 200mg 100tabl SWANSON

087614012773

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

31,97 zł

Więcej informacji

Bromelina 200 mg

suplement diety

Bromelina – z ananasa. Naturalne enzymy trawienne.

Bromelina jest enzymem roślinnym występującym w świeżych ananasach. Podobnie jak występująca w owocach papai papaina, bromelaina należy do grupy enzymów trawiących białko.

 

1 tabletka

Bromelina 240GDU (Gelatin Digesting Units / Jednostki trawienia żelatyny)

100mg

SKŁADNIKI: Bromelina, nośnik: węglan wapnia, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja wiążąca: kwasy tłuszczowe, wodna powłoka tabletki, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna tabletka dziennie od razu przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

100 tabl

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW277

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Bromelaina polecana może być szczególnie osobom CHCĄCYM UZUPEŁNIĆ W DIECIE niedobór składników występujących w tym produkcie.

Bromelain Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta...../znanego producenta suplementów diety.

Ananas z którego pochodzi Bromelina i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Bromelina 200mg 100tabl SWANSON

Bromelina 200mg 100tabl SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane