Kategorie Bloga

Główna

Cat's Claw 250kaps SWANSON

087614017570

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

69,90 zł

Więcej informacji

suplement diety

Koci pazur czyli Vilcacora


Koci Pazur - to roślina rosnąca w lasach tropikalnych Peru. 

Cats Clav to roślina rosnąca w lasach tropikalnych Peru. Cats’s Claw znany jest też w wielu krajach pod innymi nazwami: Uncaria tomentosa,Una de gato, koci pazur lub Czepota puszysta. Nazwę Vilcacora wymyślili Indianie tam mieszkający,którzy stosują odwary z tej rośliny od wielu wieków.

Silny ziołowy antyoksydant

Jest to roślina rosnąca w lasach tropikalnych Peru.

 

2 kapsułki

Koci pazur (korzeń) (unicaria tomentosa)

 1g

SKŁADNIKI: Koci pazur, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Dwie kapsułki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.


Informacja ze strony producenta:
Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem prowadzącym jeśli przyjmujesz leki na receptę.

UWAGA! Produkt nie może być stosowany u dzieci w wieku do 12 lat.

Zawartość netto:

250 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW757

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Cat's Claw polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Cat's Claw Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta/znanego producenta suplementów diety.

Czepota Puszysta czyli Uncaria Tomentosa i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Ocena 
2018-06-22

Koci Pazur

Dobry produkt, szczególnie w okresie przeziębień

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Cat's Claw 250kaps SWANSON

Cat's Claw 250kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane