Kategorie Bloga

Główna

Chromium Picolinate 100kaps SWANSON

087614019222

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

17,00 zł

Więcej informacji

Chromium Picolinate

suplement diety

Pikolinian chromu jest formą chelatową i dlatego jest bardzo dobrze przyswajalny przez organizm.

 

1 kapsułka

referencyjne
wartości spożycia

Chrom (pikolinian chromu)

 200mcg

 500%

SKŁADNIKI: Chrom, mąka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Informacja ze strony producenta:

Ponieważ chrom może zwiększać wrażliwość na insulinę i wpływać na poziom cukru, diabetycy i hipoglikemicy przed zażyciem powinni skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Zawartość netto:

100 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW922

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Chrom Swanson polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Chromium Picolinate to wysokiej jakości produkt uznanego amerykańskiego producenta/znanego producenta suplementów diety.

Chrom  i jego właściwości są szeroko opisywane w piśmiennictwie. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Chromium Picolinate 100kaps SWANSON

Chromium Picolinate 100kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane