Kategorie Bloga

Główna

Multi Mineral Citrate 60kaps SWANSON

087614024219

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

21,90 zł

Więcej informacji

Cytryniany Multi Mineral 60kaps SWANSON

suplement diety

 CYTRYNIANY MINERAŁÓW – minerały w postaci naturalnych organicznych związków zapewniają wielokrotnie lepszą wchłanialność jonów minerałów aniżeli nieorganiczne formy jak np. węglany, siarczany czy fosforany, które to rozpadają się w kwasach żołądkowych. Cytryniany zachowują znaczne lepsze własności i są dużo bardziej wydajne.

 

1 kapsułka

2 kapsułki

referencyjne
wartości spożycia

Wapń (z cytrynianu wapnia)

 75mg

150mg

 9,5% / 19%

Potas (z cytrynianu potasu)

 49,5mg

99mg

 2,5% / 5%

Magnez (z cytrynianu magnezu)

 30mg

60mg

 8% / 16%

Cynk (z cytrynianu cynku)

2mg

4mg

20% / 40%

SKŁADNIKI: Cytrynian wapnia, cytrynian potasu, cytrynian magnezu, cytrynian cynku, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWU421

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Multi mineral Citrate Swanson polecane mogą być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Multi Mineral Citrate to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta/znanego producenta suplementów diety.

Minerały zawarte w tym produkcie Swanson i ich właściwości są szeroko opisywane w piśmiennictwie. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Multi Mineral Citrate 60kaps SWANSON

Multi Mineral Citrate 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane