Kategorie Bloga

Główna

Devil's Claw 100kaps SWANSON

087614019598

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

28,75 zł

Więcej informacji

Devil's Claw (Diabelski Szpon)

Suplement diety

Ochrona stawów preparatem Devil`s Claw

Harpagophytum procumbens zwane też (Devil's claw, Diabelski pazur, Czarci pazur) jest to południowoafrykańska roślina.

Działanie tej rośliny zawartej w preparacie Swanson jest wielokierunkowe, głównie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwproliferacyjne. Dzięki temu może łagodzić on dokuczliwe objawy w przebiegu różnych zespołów reumatycznych i wpływać na stan stawów dotkniętych tą dolegliwością. Suplement Swanson pomoże wpłynąć na ich ruchomość, może zmniejszać sztywność poranną, czy wpływać na postępujący proces destrukcji chrząstek stawowych, oraz okazać się pomocnym przy regeneracji tkanki łącznej stawów.

Zastosowanie preparatu Swanson:

  • Wspiera elastyczność stawów.

  • Wspiera zdrowy poziom cholesterolu i mocznika we krwi.

  • może być pomocny u osób z problemami kostno-stawowymi
  • przyczynia się do regululowania poziom cholesterolu i mocznika we krwi.
  • może wpływać na dolegliwości dróg moczowych, błon śluzowych oraz przewodu pokarmowego, zwłaszcza żołądka.

Od zamierzchłych czasów murzyńscy uzdrowiciele stosują diabel­ski pazur zwany też hakoroślą w wie­lu chorobach.

Ta interesująca roślina, rośnie jedynie na pustyni Kałahari w Afryce południowo-zachodniej.

Rosnąc w tak skrajnie trudnych warunkach diabelski pazur wykształcił specjalny system korzeniowy przystosowany do prze­chowywania wilgoci. Wrasta­jąc na głębokość ponad 120 cm, roz­gałęzia się on we wiązkę korzeni bulwiastych przypominających ziemniaki. Ze stu kilogramów korzeni uzyskuje się zaledwie sześć kilogramów surowca który zawiera­ substancję aktywną.

Nazwę swoją Dewils claw zawdzięcza wyglą­dowi ciernistych strąków. Strąki  te są mocne "jak diabelskie szpony". Trzeba używać szczy­piec, Aby uwolnić od nich kopyta zwierząt.

Korzenie diabelskiego pazura, Devils Claw wykopuje się oddzielnie, kroi na plasterki, su­szy a następnie uciera. Uzyskuje się w ten sposób lep­ką, trudną w obróbce substancję. Wiedzę o tym niezwykłym naturalnym zielu afrykańskim zdobyli osad­nicy z Europy na początku XX wieku i przesłali próbki suszonego diabelskiego szponu dr. Bernhardowi Zor-nowi, kierownikowi Instytutu Fizjologii i Chemii Uniwer­sytetu im. Friedricha Schillera w Jenie w Niemczech.

Oczywiście, początkowo prze­prowadzano eksperymenty lecz­nicze na zwierzętach. Wywołano u nich z pomocą formalde­hydów dnę moczanową, a kiedy po 12-14 dniach zapalenie się rozwinęło, zaczęto podawać korzeń, w postaci naparu, do­ustnie i w zastrzykach. Prze­prowadzono trzy serie prób. Po pięciu tygodniach kuracji dia­belskim pazurem zaobserwo­wano znaczące ustąpienie ob­rzęku i przywrócenie normal­nych ruchów , natomiast w grupie kontrolnej której nie podawano Czarciego pazura samoistne ustępowanie dny moczanowej było niewielkie.

Słynny szwajcarski zielarz, po zbadaniu diabelskiego szponu jako środka zdrowotnego, zaleca wszystkim coroczną kurację korzeniem twierdząc, że usunie z naszego organizmu toksyczne pozostałości i pozwoli cieszyć się lepszym samopoczuciem.

Devils Claw Swanson to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie naturalne prozdrowotne produkty.

Składniki:

Devil's claw, żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające)

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wartość odżywcza

1 kapsułka

% realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA

Devil's claw (Harpagophytum procumbens) (korzeń)

500mg

*

Zawartość netto:

100 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW959

diabła diabli devils

Opinie

Napisz opinię

Devil's Claw 100kaps SWANSON

Devil's Claw 100kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane