Kategorie Bloga

Główna

Devil's Claw 100kaps SWANSON

087614019598

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

28,75 zł

Więcej informacji

Devil's Claw (Diabelski Szpon)

Suplement diety

Devil`s Claw

Harpagophytum procumbens zwane też (Devil's claw, Diabelski pazur, Czarci pazur) jest to południowoafrykańska roślina.

Od zamierzchłych czasów afrykanie stosują diabel­ski pazur zwany też hakoroślą.

Ta interesująca roślina, rośnie jedynie na pustyni Kalahari w Afryce południowo-zachodniej.

Rosnąc w tak skrajnie trudnych warunkach diabelski pazur wykształcił specjalny system korzeniowy przystosowany do prze­chowywania wilgoci. Wrasta­jąc na głębokość ponad 120 cm, roz­gałęzia się on we wiązkę korzeni bulwiastych przypominających ziemniaki. Ze stu kilogramów korzeni uzyskuje się zaledwie sześć kilogramów surowca. Nazwę swoją Dewils claw zawdzięcza wyglą­dowi ciernistych strąków. Strąki  te są mocne "jak diabelskie szpony". Trzeba używać szczy­piec, Aby uwolnić od nich kopyta zwierząt.

Korzenie diabelskiego pazura, Devils Claw wykopuje się oddzielnie, kroi na plasterki, su­szy a następnie uciera. Uzyskuje się w ten sposób lep­ką, trudną w obróbce substancję. Wiedzę o tym niezwykłym naturalnym zielu afrykańskim zdobyli osad­nicy z Europy na początku XX wieku i przesłali próbki suszonego diabelskiego szponu dr. Bernhardowi Zor-nowi, kierownikowi Instytutu Fizjologii i Chemii Uniwer­sytetu im. Friedricha Schillera w Jenie w Niemczech.

 

1 kapsułka

Devil's claw (Harpagophytum procumbens) (korzeń)

500mg

SKŁADNIKI: Devil’s claw, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Informacja ze strony producenta:
Produkt niewskazany dla osób z wrzodami i kamieniami żółciowymi. Przed zastosowaniem skonsultuj się z lekarzem prowadzącym jeśli przyjmujesz leki rozrzedzające krew.

UWAGA! Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18-go roku życia.Zawartość netto:

100 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW959

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Devil's Clav polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Devil's Clav Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta/znanego producenta suplementów diety.

Czarci Pazur i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Devil's Claw 100kaps SWANSON

Devil's Claw 100kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane