Kategorie Bloga

Główna

Echinacea 100kaps SWANSON

087614014234

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

23,00 zł

Więcej informacji

Jeżówka

suplement diety

Jeżówka purpurowa– znana z łacińskiej nazwy – Echinacea – jest uznawana w doniesieniach tradycyjnych roślina
Jeżówki, czyli rotacznice pochodzą z Ameryki Północnej. Są uprawiane w Europie i w Azji.

W związku z tym, że pierwotnie jeżówka zajmowała przede wszystkim teren Wielkich Jezior, oraz Appalachy i Góry Skaliste została dobrze poznana przez Indian żyjących w tych rejonach, czyli Siuksom, Dakotom, Komanczom. Wykorzystywali ją oni w ziołolecznictwie ludowym już od około 400 lat.

 

1 kapsułka

Echinacea (jeżówka purpurowa) (część nadziemna)

400mg

SKŁADNIKI: Jeżówka purpurowa, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

UWAGA! Zaleca się nie przyjmować preparatu dłużej niż 10-14 dni przy podawaniu codziennym. Nie należy stosować u chorych na gruźlicę, białaczkę, kolagenozy, stwardnienie rozsiane, AIDS, zakażonych HIV, w chorobach autoimmunologicznych.

Informacja ze strony producenta:
Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem prowadzącym jeśli cierpisz na choroby autoimmunologiczne.

Zawartość netto:

100 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW423

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Jeżówka purpurowa polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Echinacea Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta-znanego producenta suplementów diety.

Jeżówka purpurowa i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Echinacea 100kaps SWANSON

Echinacea 100kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane