Kategorie Bloga

Główna

Full Spectrum Bitter Melon 60kaps SWANSON

087614111612

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

22,36 zł

Więcej informacji

Full Spectrum Bitter Melon 

suplement diety

Gorzki melon Bitter Melon jest rośliną rosnącą w tropikach.Można go znaleźć w niektórych częściach Afryki wschodniej, w krajach karaibskich oraz w Ameryce Południowej. Gorzki melon jest tam używany jako pożywienie oraz jako panaceum na wiele problemów zdrowotnych. Pomimo że nasiona, liście a także pnącza melona gorzkiego mogą być używane, to jedynie owoc jest najbezpieczniejszą i najbardziej rozpowszechnioną częścią rośliny wykorzystywanej w medycynie naturalnej.

W krajach tropikalnych Bitter Melon czyli gorzki melon znalazł szerokie zastosowanie w przeciwdziałaniu różnym problemom zdrowotnym. Uważa się, że preparaty sporządzone z melona gorzkiego mają zastosowanie w takich dolegliwościach jak: infekcje, oraz cukrzyca. Zarówno liści jak i owocu melona gorzkiego używano do sporządzania herbaty oraz do produkcji piwa lub do przyprawiania zup na Zachodzie. Jagody melona gorzkiego wytwarzają wosk, którego można używac do produkcji świeczek.

Niedojrzały surowy owoc melona gorzkiego jest używany w zaawansowanych przypadkach cukrzycy. Natomiast dojrzały owoc melona gorzkiego jest środkiem wzmacniającym żołądek oraz wywołującym menstruacje. W Turcji, świeży owoc melona gorzkiego wykorzystuje się w leczeniu wrzodów. W Indiach Zachodnich owoca melona gorzkiego używa się jako środka w przypadku robaków, kamieni moczowych oraz gorączki.  Napar z liści melona gorzkiego jest stosowany jako wsparcie w przypadku problemów z wątrobą oraz zapalenia okrężnicy, jak też może być stosowany na wysypkowe zmiany skórne. Oleju z nasion melona gorzkiego używa się na rany. Natomiast sok ze świeżo wyciśniętych liści melona gorzkiego stosuje się w przypadku wystąpienia hemoroidów. Z korzeni melona gorzkiego można sporządzić pastę i stosować ją na skórę w okolicach żylaków.

Badania naukowe potwierdziły, że sok z liści melona gorzkiego może być stosowany w walce z alkoholizmem. Pełni on rolę odtrutki w zatruciach alkoholowych, jak również jest pożyteczny we wspomaganiu wątroby uszkodzonej przez napoje alkoholowe.

Melon gorzki znalazł również zastosowanie w przypadku wszelkich problemów skórnych, trudno gojących się ran, malarii, niedokrwistości, nadwagi, reumatyzmu, artretyzmu, zapalenia płuc, egzemy, bielactwa, świerzbu, trądu, kamieni nerkowych, żółtaczki, bolesnych miesiączek, jak również wzdęć.

Bitter Melon Swanson to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie naturalne roślinne produkty prozdrowotne.

Gorzki melon Swanson to bardzo dobrej jakości produkt uznanego amerykańskiego producenta.

Składniki:

Gorzki melon, żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające)

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wartość odżywcza

1 kapsułka

% realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA

Gorzki melon (Momordica charantia) (owoc)

500mg

*

Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW1161

Opinie

Napisz opinię

Full Spectrum Bitter Melon 60kaps SWANSON

Full Spectrum Bitter Melon 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane