Kategorie Bloga

Główna

Full Spectrum Boswellia & Curcumin 60kaps SWANSON

087614113203

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

20,20 zł

Więcej informacji

Full Spectrum Boswellia & Curcumin

suplement diety

Boswellia Serrata jest to drzewo rosnące w Indiach, którego żywica zawiera tzw. kwasy bosweliowe.

Kurkuma, Thurmeric (Curcuma Longa) zaw. Curcumin to roślina rosnąca głównie w Azji i Ameryce Południowej. Kurkuma została już dość dobrze zbadana. Ze składu chemicznego Kurkumy wyizolowano kurkuminę, która nadaje jej charakterystyczny żółty kolor. Kurkumina jak póżniej dowiedziono jest składnikiem odpowiedzialnym za aktywność rośliny.

Idealne połączenie dwóch popularnych surowców

  • Wyjątkowy antyoksydant

 

1 kapsułka

Boswellia Serrata (żywica)

300mg

Turmeric (Curcuma longa) (kłącze)

300mg

SKŁADNIKI: Boswellia serrata, turmeric, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW1320

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Full Spectrum Boswelia& Curcumin polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Full Spectrum Boswellia&Curcumin Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta./znanego producenta suplementów diety.

Boswelia oraz Kurkuma i ich właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Full Spectrum Boswellia & Curcumin 60kaps SWANSON

Full Spectrum Boswellia & Curcumin 60kaps SWANSON

Napisz opinię