Kategorie Bloga

Główna

Full Spectrum Turmeric, Astragalus & Gotu Kola 60kaps SWANSON

087614115702

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

25,90 zł

Więcej informacji

Full Spectrum Turmeric, Astragalus & Gotu Kola

suplement diety

 

1 kapsułka

2 kapsułki

Turmeric (Curcuma longa) (kłącze)

200mg

400mg

Astragalus (Astragalus membranaceus) (korzeń)

200mg

400mg

Gotu kola (Centella asiatica) (części nadziemne)

200mg

400mg

SKŁADNIKI: Turmeric, Astragalus, Gotu Kola, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.


Informacja ze strony producenta:
Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem prowadzącym jeśli przyjmujesz leki na receptę bądź cierpisz na choroby autoimmunologiczne.Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW1570

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Full Spectrum Turmeric, Astragalus & Gotu Kola polecane może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Full Spectrum Turmeric, Astragalus & Gotu Kola Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta/znanego producenta suplementów diety.

Kurkuma, Traganek, Wąkrotka Azjatycka i ich właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Full Spectrum Turmeric, Astragalus & Gotu Kola 60kaps SWANSON

Full Spectrum Turmeric, Astragalus & Gotu Kola 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane