Kategorie Bloga

Główna

Gaba Forte 60kaps SWANSON

087614026763

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

36,00 zł

Więcej informacji

GABA forte  

suplement diety

 

1 kapsułka

GABA (kwas gamma aminomasłowy)

750mg

SKŁADNIKI: GABA, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

 

SPOSÓB UŻYCIA: Jedną kapsułkę dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

 

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiącychZawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWU676

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Gaba polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Gaba Forte Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta/znanego producenta suplementów diety.

Kwas Gamma aminomasłowy  i jego właściwości są szeroko opisywane w piśmiennictwie Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Gaba Forte 60kaps SWANSON

Gaba Forte 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane