Kategorie Bloga

Główna

Garlic Oil 500kaps SWANSON

087614014029

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

53,35 zł

Więcej informacji

Olej czosnkowy

suplement diety

Garlic Oil Swanson to łatwy do połknięcia olej z czosnku w kapsułkach.

Duża koncentracja oleju z czosnku

Czosnek jest rośliną znaną powszechnie od wieków na praktycznie wszystkich kontynentach. Zarówno świeży jak i gotowany czosnek ma właściwości fitoterapeutyczne. W Chinach stosuje się czosnek tak wewnętrznie (zaburzenia trawienia i problemy z przewodem pokarmowym) jak i zewnętrznie (stany zapalne skóry).

 

1 kapsułka

Olej z czosnku (koncentrat 500:1 dający równowartość 1500mg świeżego czosnku)

3mg 

SKŁADNIKI: Olej z czosnku, emulgator: olej sojowy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie z jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.Zawartość netto:

500 kaps żelowych

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW402

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Olej z Czosnku polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Garlic Oil Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta/znanego producenta suplementów diety.

Olej Czosnkowy i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Garlic Oil 500kaps SWANSON

Garlic Oil 500kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane