Kategorie Bloga

Główna

Gotu Kola 120kaps SWANSON

087614140315

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

48,10 zł

Więcej informacji

Gotu Kola 

suplement diety

Gotu Kola Swanson to wysokiej jakości amerykański suplement i adaptogen uznany na Świecie. Gotu kola zawiera standaryzowany ekstrakt z Wąkrotki azjatycjiej (Centela Asiatica) na 10% azjakozydu.

Standaryzowany produkt

  • Aż 100mg ekstraktu w jednej kapsułce

 

1 kapsułka

Gotu Kola ekstrakt (10% azjatykozydu) (części nadziemne)

 100mg

Gotu Kola (części nadziemne)

 370mg

SKŁADNIKI: Gotu Kola, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancja przeciwzbrylająca: sole wapniowe kwasów tłuszczowych, maltodekstryna.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie z posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

120 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWH031

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Gotu Kola polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Gotu Kola Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta...../znanego producenta suplementów diety.

Wąkrotka Azjatycka i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Gotu Kola 120kaps SWANSON

Gotu Kola 120kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane