Kategorie Bloga

Główna

Graviola 60kaps SWANSON

087614113487

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

29,86 zł

Więcej informacji

Graviola 

suplement dietyGraviola Swanson to doskonałe rozwiązanie dla osób które cenią naturalne w pełni ziołowe produkty prozdrowotne.

Graviola firmy Swanson to najwyższej jakości amerykański produkt

Suplement ziołowy Swanson Graviola

Graviola to unikalna roślina, której łacińska nazwa to Annona Muricata. Każda kapsułka zawiera 600mg gravioli, która wspiera prawidłowy wzrost komórek i ich funkcjonowanie, a także prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego. Suplement ziołowy Swanson Graviola chroni organizm przed bakteriami, wirusami, zapobiega infekcjom. Dzięki zawartości unikalnych związków chemicznych, zwanych acetogeninami annonaceowymi, owoce graviola stosowane są w profilaktyce i zwalczaniu chorób nowotworowych.

Graviola - została uznana za środek znacznie bardziej bezpieczny niż chemioterapia –ponieważ uszkadza komórki nowotworowe, a jednocześnie chroni komórki zdrowe. Z tego powodu preparaty z gravioli są polecane do niwelowania przykrych skutków chemioterapii. Wzmacniają organizm i przywracają siły. Mówi się aż o 12 liniach komórkowych nowotworów, którym Graviola przeciwdziała. Wspomaga ona walkę m.in. z rakiem płuc, piersi, prostaty, trzustki czy jelita grubego.

  • Naturalnie wspiera system komórkowy
  • Wspomaga walkę z nowotworami
  • Niweluje skutki chemioterapii
  • Niszczy wybrane komórki nowotworowe


Graviola to roślina traktowana przez znanych naukowców jako niesamowite odkrycie, zwłaszcza w profilaktyce i zwalczaniu nowotworów. Graviola to gatunek niewielkiego drzewa pochodzącego z Ameryki Środkowej. Inne nazwy tej rośliny to flaszowiec miękkociernisty i guanábana. W latach 70 ubiegłego wieku w czasie badań nad tą rośliną wykryto, że zawiera ona związki chemiczne nazwane acetogeninami annonaceowymi. Jak się okazało, składniki te – nawet przy niskim stężeniu – wykazują dużą aktywność wobec komórek nowotworowych – niszczą wybrane komórki.


Swanson Graviola to też skuteczny środek w walce z bakteriami, wirusami i pasożytami. Usuwając z organizmu toksyny podnosi odporność i polepsza samopoczucie. Wykazuje działanie przeciwwrzodowe, zwalcza grzybice i zapobiega infekcjom. Graviola powinna być stosowana przy zaburzeniach działania systemu immunologicznego, kiedy organizm nie jest w stanie się obronić przed działaniem patogenów. 

Ciekawy artykuł na temat gravioli znajdziesz tutaj Prof dr n Farm. Witold Stelmach:
http://www.grupaherbaria.pl/content/files/grawiola-1391766911.pdf

Składniki:

Grawiola, żelatyna (otoczka kapsułki), krzemionka (substancja przeciwzbrylająca).

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.Wartość odżywcza

1

kapsułka

% realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA

Grawiola (Annona Muricata)

600mg

*

Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW1348

Opinie

Napisz opinię

Graviola 60kaps SWANSON

Graviola 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane