Kategorie Bloga

Główna

Gymnema Sylvestre 100kaps SWANSON

087614019833

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

20,30 zł

Więcej informacji

Gymnema Sylvestre 

suplement diety



Gymnea Sylwestre Swanson to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie stosowanie naturalnych ziołowych produktów prozdrowotnych.

GUMAR Swanson to bardzo dobrej jakości w pełni naturalny produkt prozdrowotny. Działanie Gymnea jest podobne do działania morwy białej.

Gymnema Sylvestre - skutecznie normalizuje poziom cukru we krwi i ogranicza łaknienie na słodycze. Pobudza ona beta-komórki trzustki wydzielające insulinę. Podnosi poziom cukru u osób u których występuje hipoglikemię, czyli niedobory cukru we krwi. Gurmar i kwasy gymnemowe hamują zdolność odczuwania smaku słodkiego lub gorzkiego dzięki blokowaniu receptorów smakowych.

Gymnea Sylwestre Swanson:

  • Reguluje poziom cukru we krwi
  • Wspiera przemiany glukozy
  • Zmiejsza zapotrzebowanie i łaknienie na cukier
  • Szczególnie polecany diabetykom i osobom stosującym diety wysoko węglowodanowe
  • Źródło kwasu gymnemowego


Swanson Gymnema Sylvestre zawiera kwasy gymnemowe i gurmarynę, czyli substancje odpowiedzialne za poziomu cukru we krwi. Dzięki tym substancjon zawartym w Gymnea Sylwestre Swanson pobudzane są także beta-komórki, wydzielające insulinę czego skutkiem jest regulacja poziomu glukozy we krwi.

Gymnema Sylvestre to roślina która pochodzi z południowych Indii. Jej wygląd jest podobny do pnącza winorośli. Żucie liści Gymnea Sylwestre czyli gumaru powoduje zanik słodkiego smaku. Wyciąg z Gymnema Sylvestre nosi nazwę gurmar i jest skuteczny w zwalczaniu cukrzycy typu 1 czyli cukrzycy insulinozależnej. Środek ten znany jest już od wielu wieków.
 
Preparat wspiera podnoszenie aktywności enzymów biorących udział w metaboliżmie cukrów. Ponadto wspomaga regulację metabolicznych zmian wywołanych przez cukier występujących w wątrobie, nerkach i mięśniach. W wyniku regulacji tych procesów, Gymnema Sylvestre reguluje poziom glukozy w całym organizmie.

Składniki:

Gymnema Sylvestre

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie 15 min przed posiłkiem

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wartośc odżywcza

1 kapsułka

% realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA

Gymnema Sylvestre (z liści)

400mg

*

Zawartość netto:

100 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW983

Opinie

Napisz opinię

Gymnema Sylvestre 100kaps SWANSON

Gymnema Sylvestre 100kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane