Kategorie Bloga

Główna

Inozytol 100kaps SWANSON

087614018744

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

47,95 zł

Więcej informacji

suplement diety

Inozytol został odkryty ponad 100 lat temu w moczu chorych na cukrzycę. Wówczas jeszcze nie znano jego funkcji i znaczenia w organiźmie człowieka.

Inozytol należy do grupy pseudo witamin. Inozytol występuje aż w 9 wersjach izomerycznych. Aktywny biologicznie jest jedynie mioinozytol. Jego niedobór występuje rzadko, ponieważ związek ten jest nie tylko produkowany w organiźmie, ale występuje także w wielu produktach spożywczych. Większośc inozytolu powstaje w naszym organizmie w wyniku przemiany materii, a jej pozostałą część dostarczamy na ogół z codzienną dietą.

Synteza Inozytolu następuje w mózgu, a również częściowo w wątrobie, nerkach czy innych organach wewnętrznych. Jest on również prawdopodobnie budulcem błon komórkowych. Inozytol krąży we krwi, i jest pobierany przez komórki do tkanek. Inozytol, będący głównym składnikiem lecytyny, funkcjonuje również jako substancja lipotropowa. W przypadku nadmiernego obciążenia wątroby przez tłuszcz i cholesterol, liczne jej funkcje takie jak na przykład detoksykacja, produkcja żółci, metabolizm, ulegają upośledzeniu.  

Składnik powiązany z rodziną z grupy B

 

1 kapsułka

Inozytol

650mg

SKŁADNIKI: Inozytol, mąka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia wciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.Zawartość netto:

100 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW874

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Inositol polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Inositol Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Inozytol i jego właściwości są szeroko opisywane w piśmiennictwie. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Inozytol 100kaps SWANSON

Inozytol 100kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane