Kategorie Bloga

Główna

Kwas Kaprylowy 60kaps SWANSON

087614020969

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

25,50 zł

Więcej informacji

Caprylic Acid

suplement diety

Candida albicans (zwany czasami bielnikiem) to grzybem namnażający się w ciele żywiciela. Występuje on głównie w jelitach, jednak spotyka się go również w innych narządach wewnętrznych. Te drożdze występujące naturalnie mogą stać się patologiczne wtedy kiedy zmieniają formę i zaczynają wypuszczać strzępki własnej grzybni. Może to prowadzić na przykład do perforacji ścian jelita oraz nadmiernego ich rozrostu w całym organizmie. W wyniku tego może dojść do nieszczelności ścianek jelita i przepuszczania niebezpiecznych toksyn z niestrawionych pokarmów do krwioobiegu. Candydoza Kandydoza to bardzo częsta przypadłość powodująca szereg dolegliwości w organizmie, takich jak na przykład bóle głowy, zmiany skórne, dolegliwości stawowe. 

Wartość odżywcza

1 kapsułka

2 kapsułki

Kalorie

Tłuszcze ogółem

 10kcal/42kJ

1g

20kcal/84kJ

2g

Kwas kaprylowy (ze średniołańcuchowych trójglicerydów, 1gram)


600mg


1200mg

SKŁADNIKI: Kwas kaprylowy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dwa razy dziennie przed jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWU096

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Kwas Kaprylowy polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Caprylic Acid Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Kwas Kaprylowyi jego właściwości są szeroko opisywane w piśmiennictwie. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Kwas Kaprylowy 60kaps SWANSON

Kwas Kaprylowy 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane