Kategorie Bloga

Główna

L. Plantarum 30kaps SWANSON

087614190167

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

31,10 zł

Więcej informacji

L. Plantarum probiotyk

suplement diety

Szczepy bakterii Lactobacillus Plantarum sa naturalnym składnikiem ochronnej flory jelitowej w organizmie człowieka.

 

1 kapsułka

2 kapsułki

Lactobacillus Plantarum

10 miliardów cfu

20 miliardów cfu

SKŁADNIKI: Lactobacillus Plantarum, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

DRCAPS® and DRCAPS® and Design są licencjonowanymi znakami zastrzeżonymi.

Zawartość netto:

30 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWA016

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

L.Plantarum polecane może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

L Plantarum Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Lactobacillus Plantarum i jej właściwości są szeroko opisywane w piśmiennictwie. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach dietetycznych.

Opinie

Napisz opinię

L. Plantarum 30kaps SWANSON

L. Plantarum 30kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane