Kategorie Bloga

Główna

L-arginina 100kaps SWANSON

087614018522

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

28,50 zł

Więcej informacji

L-arginina aminokwas

suplement diety

Arginina jest bardzo ważnym aminokwasem, który spełnia w organizmie człowieka szereg ważnych funkcji. L-Arginina  jest substratem koniecznym do syntezy w organizmie tlenku azotu - NO. Tlenek Azotu z kolei to  ważny czynnik powodujący rozkurcze naczyń krwionośnych. Pozwala również na zmniejszenie "lepkości" ich ścian. 

 

1 kapsułka

2 kapsułki

L-arginina

 500mg

1000mg

SKŁADNIKI: L-arginina, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Informacja ze strony producenta:
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem prowadzącym jeśli masz problemy z nerkami lub wątrobą. Zmniejsz dawkowanie jeśli wystąpią nudności, skurcze brzucha lub biegunka.

Zawartość netto:

100 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW852

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

l-arginina polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

L-Arginine Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Arginina i jej właściwości są szeroko opisywane w piśmiennictwie. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach sportowych.

Opinie

Napisz opinię

L-arginina 100kaps SWANSON

L-arginina 100kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane