Kategorie Bloga

Główna

L-tryptofan 60kaps SWANSON

087614115023

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

33,75 zł

Więcej informacji

L-tryptofan  Tryptophan

suplement diety

Tryptofan to jeden z egzogennych aminokwasów wchodzących w skład białek, który musi zostać do organizmu dostarczony z zewnątrz wraz z pożywieniem. Serotonina jest hormonem pełniącym bardzo ważną funkcję neuroprzekaźnika w ośrodkowym układzie nerwowym, układzie pokarmowym, przez co jej poziom wpływa na dobry nastrój, dobry sen oraz apetyt.

 

1 kapsułka

L-tryptofan

500mg

SKŁADNIKI: L-tryptofan, otoczka kapsułki: żelatyna, brązowa mąka ryżowa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie 30-60min przed snem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Informacja ze strony producenta:
Produkt niewskazany dla osób przyjmujących antydepresyjne leki na receptę. Przed zażyciem należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym jeśli przyjmujesz leki na receptę.

Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

 

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW1502

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

L-Tryptofan polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

L-Tryptophane Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Tryptofan i jego właściwości są szeroko opisywane w piśmiennictwie. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach prozdrowotnych.

Opinie

Napisz opinię

L-tryptofan 60kaps SWANSON

L-tryptofan 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane