Kategorie Bloga

Główna

L-tryptofan 60kaps SWANSON

087614115023

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

55,37 zł

Więcej informacji

L-tryptofan  Tryptophan

suplement diety

Tryptofan to jeden z egzogennych aminokwasów wchodzących w skład białek, który musi zostać do organizmu dostarczony z zewnątrz wraz z pożywieniem. Znany jest on przede wszystkim z wpływu na poziom serotoniny która jest neurotransmiterem (występującym w mózgu) nazywanym też "hormonem szczęścia" 

Tryptofan bierze także udział w syntezie witaminy B3 oraz syntezie melatoniny. Właściwa obecność tego aminokwasu i innych na których syntezę wpływa odgrywa istotną  rolę w regulacji nastrojów, cyklu snu oraz czy też na przykład odczuwaniu bólu.

Jako że Tryptofan jest bezpośrednim prekursorem serotoniny jego spożycie wpływa również na zwiększenie ilości aktywnej serotoniny, wytwarzanej przez nasz mózg.

DOBRY NASTRÓJ

Serotonina jest hormonem pełniącym bardzo ważną funkcję neuroprzekaźnika w ośrodkowym układzie nerwowym, układzie pokarmowym, przez co jej poziom wpływa na dobry nastrój, dobry sen oraz apetyt.

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE L TRYPTOFAN SWANSON Tryptophane:

  • - przyczynia się do poprawiania nastroju
  • - tryptofan może podnosić poziom melatoniny zmniejszając kłopoty ze snem
  • - wpływa na regulację "poprawnego apetytu" odpowiednio go stymulując

Tryptofan Swanson to bardzo dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie naturalnie występujące produkty prozdrowotne. Swanson to jedna z najlepszych Firm na Świecie posiadająca w swojej ofercie szereg ciekawych suplementów diety.  

Działanie: Przeznaczony dla osób  odczuwających lęki, niepokój wewnętrzny, strach, zmagających się z zaburzeniami snu, niedostatecznie głęboki sen, czy też objawy abstynencji przy odzwyczajaniu się od palenia, alkoholu czy innych używek.

To produkt wspomagający również dla osób odczuwających potrzebę objadania się oraz przeżywających codzienne stresowe sytuacje

Składniki:

L-tryptofan, żelatyna (otoczka kapsułki), brązowa mąka ryżowa, stearynian magnezu i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające)

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wartość odżywcza

1 kapsułka

% realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA

L-tryptofan

500mg

*

Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

 

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW1502

Opinie

Napisz opinię

L-tryptofan 60kaps SWANSON

L-tryptofan 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane