Kategorie Bloga

Główna

Momordica Bitter Melon 120kaps SWANSON

087614140537

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

65,50 zł

Więcej informacji

Gorzki melon

suplement diety

Gorzki melon zwany też Bitter Melon to roślina rosnąca w tropikach na której temat można znaleźć szereg doniesień. Znaleźć go można również w niektórych częściach Afryki wschodniej, w krajach karaibskich a także w Ameryce Południowej. Gorzki melon jest tam używany jako pożywienie.

Standaryzowany surowiec

 

1 kapsułka

Gorzki melon (Momordica charantia) (owoc)

300mg

Momordicin® (Momordica charantia) (ekstrakt z gorzkiego melona) (owoc) (2,5% goryczy)

200mg

SKŁADNIKI: Gorzki melon, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.


Informacja ze strony producenta:
Skonsultuj się z lekarzem prowadzącym jeśli przyjmujesz leki na receptę.

Zawartość netto:

120 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWH053

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Momordica Bitter Melon polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Momordica Bitter Melon Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Gorzki Melon i jego właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich. Przepękla Balsamka ogórkowata

Opinie

Napisz opinię

Momordica Bitter Melon 120kaps SWANSON

Momordica Bitter Melon 120kaps SWANSON

Napisz opinię