Kategorie Bloga

Główna

New Zeland Green Lipped Mussel 60kaps SWANSON

087614114347

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

33,05 zł

Więcej informacji

Nowozelandzka liofilizowana zielona małża 

suplement diety

Małż zielony od stuleci był stałym elementem diety rodowitych Maorysów z Nowej Zelandii. Nowozelandzka małża zielona zawarta w suplemencie diety Swanson Lipped Mussel jest znany nauce jako Perna canaliculus. Zielona małża jest ekologicznie hodowana i zbierana u wybrzeży Nowej Zelandii. Bardzo szybko zyskała popularność na całym świecie. W przeciwieństwie do olejów rybnych, zielona małża New Zeland Lipped Mussel w całości składa się z białka, węglowodanów, naturalnego siarczanu chondroityny, minerałów i lipidów. Aby zagwarantować 100% składników, produkt jest liofilizowany czyli wysuszany w ujemnej temperaturze i podciśnieniu na miejscu. 

 

1 kapsułka

2 kapsułki

Nowozelandzka liofilizowana zielona małża (Perna canaliculus)

500mg

1000g

SKŁADNIKI: Perna Canaliculus, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Informacja ze strony producenta:
Produkt niewskazany dla osób uczulonych na skorupiaki.Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW1434

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Zielona Małża Nowozelandzka polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

New Zeland Lipped Mussel Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Zielona Nowozelandzka Małża i jej właściwości są szeroko opisywane w piśmiennictwie. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

New Zeland Green Lipped Mussel 60kaps SWANSON

New Zeland Green Lipped Mussel 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane