Kategorie Bloga

Główna

Magnesium Oil 237ml SWANSON

087614024813

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

44,77 zł

Więcej informacji

Olej magnezowy 

suplement dietySzczególnie polecany:

  • przy niedoborach magnezu

  • podczas wspomagania równowagi magnezowej organizmu

  • na objawy niedoboru magnezu

Niedobór magnezu skutkuje szeregiem łatwych do zauważenia objawów. Symptomy zaburzonej równowagi magnezowej w organiźmie są częste skurcze, bóle mięśnowe, apatia, Przewlekłe zmęczenie, znużenie, zazwyczaj nadmierne odczuwanie stresu i zdenerwowania, bezsenność czy w końcu przygnębienie.

Bóle reumatyczne, zaburzenia pracy serca, migrenowe bóle głowy, RLS czyli zespół niespokojnych nóg to także objawy niedoboru magnezu w organiżmie. Jeżeli część z tych objawów pojawiło się u ciebie w ostatnim czasie to może oznaczać że masz niedobór magnezu. Warto zatem sięgnąć po całkowicie naturalny preparat, który wspomoże organizm w takiej sytuacji.

Olej Magnezowy Zachstein jest naturalnm, nasyconm roztworem chlorku magnezu. Ten nowoczesny i skuteczny sposób na dostarczenie organizmowi magnezu dostarcza magnez przez skórę. Nie przyjmuje się go doustnie, a właśnie poprzez wcieranie w skórę. Dzięki temu sposobowi aplikacji preparat wchłania się bezpośrednio do komórek, omijając przewód pokarmowy i nie obciążając go. Wpływa to także korzystnie na stan naszej skóry. Przyczynia się do poprawy jakości życia i samopoczucia stosującego. Olejek Magnezowy Swanson polecany jest osobom które uprawiają sport, do masażu, w stanach depresyjnych, oraz zaburzeniach snu i w okresach nadmiernego stresu.

Olejek magnezowy Swanson to doskonały produkt dla osób ceniących sobie naturalne produkty prozdrowotne.
Magnesium Oil Swanson to najwyższej jakości olejek magnezowy znanego amerykańskiego producenta.

Składniki:

100% chlorek magnezowy Zachstein™Zachstein Inside™ jest nazwą towarową zastrzeżoną przez Zachstein Minerals BV, Veendam, Holandia

Sposób użycia:

W celu zapewnienia organizmowi dziennej dawki magnezu, należy spryskać skórę Olejkiem magnezowym Zechstein oraz delikatnie wmasować. Zwykła dawka obejmuje od 8 do 32 aplikacji rano i wieczorem, zależnie od indywidualnych potrzeb. Wykazano, że najodpowiedniejszym miejscem do codziennej aplikacji olejku są okolice rąk i ramion. Istnieje jednak również możliwość stosowania olejku na udach, łydkach lub brzuchu. Pachy także stanowią odpowiednie miejsce aplikacji produktu. W tym przypadku olejek magnezowy jednocześnie służy za dezodorant.?Podczas pierwszego użycia olejku należy zastosować małą dawkę, zwiększając ilość olejku w miarę jak skóra zacznie się do niego przyzwyczajać. W miejscach zastosowania może być odczuwalne delikatne mrowienie oraz uczucie ciepła. Jest to normalny znak wskazujący na wchłanianie się magnezu w skórę.?Osoby o wrażliwej skórze mogą doznać nieprzyjemnego odczucia w miejscu aplikacji stężonego roztworu magnezu. W takim przypadku zaleca się rozcieńczenie olejku magnezowego wodą w proporcji 1:1. Roztwory rozcieńczone są również dostępne w sprzedaży w formie gotowych produktów. Należy jednak mieć na uwadze, że wówczas zawartość magnezu ulega redukcji o połowę. Z tego powodu należy zaaplikować dwukrotną ilość olejku w celu dostarczenia skórze pożądanej ilości magnezu. ?W przypadku nieprzyjemnego uczucia odczuwalnego już po wyschnięciu olejku magnezowego na skórze, wystarczy przemyć dane miejsce wodą. Zalecane jest jednak pozostawienie olejku na skórze na 5 do 10 minut w celu należytego wchłonięcia.

1 ml nasyconego roztworu chlorku magnezu Zechstein zawiera 103 mg czystego magnezu. W produkcie Swanson Olejek magnezowy 1ml to 8 pełnych przyciśnięć atomizera. Przykładowo, 8 natrysków przypada na 1 ml skoncentrowanego olejku magnezowego (31% RDA), 32 natryski dostarcza 412 mg czystego magnezu.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

237 ml

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWU481

Opinie

Napisz opinię

Magnesium Oil 237ml SWANSON

Magnesium Oil 237ml SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane