Kategorie Bloga

Główna

Magnesium Oil 237ml SWANSON

087614024813

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

44,77 zł

Więcej informacji

Olej magnezowy 

suplement diety

Szczególnie polecany:

  • przy niedoborach magnezu

  • podczas wspomagania równowagi magnezowej organizmu

  • na objawy niedoboru magnezu

Niedobór magnezu skutkuje szeregiem łatwych do zauważenia objawów. Symptomy zaburzonej równowagi magnezowej w organizmie są częste skurcze, bóle mięśniowe, apatia, Przewlekłe zmęczenie, znużenie, zazwyczaj nadmierne odczuwanie stresu i zdenerwowania, bezsenność czy w końcu przygnębienie.

Bóle reumatyczne, zaburzenia pracy serca, migrenowe bóle głowy, RLS czyli zespół niespokojnych nóg to także objawy niedoboru magnezu w organizmie. Jeżeli część z tych objawów pojawiło się u ciebie w ostatnim czasie to może oznaczać że masz niedobór magnezu. Warto zatem sięgnąć po całkowicie naturalny preparat, który wspomoże organizm w takiej sytuacji.

Olej Magnezowy Zachstein jest naturalnym, nasyconym roztworem chlorku magnezu. Ten nowoczesny i skuteczny sposób na dostarczenie organizmowi magnezu dostarcza magnez przez skórę. Nie przyjmuje się go doustnie, a właśnie poprzez wcieranie w skórę. Dzięki temu sposobowi aplikacji preparat wchłania się bezpośrednio do komórek, omijając przewód pokarmowy i nie obciążając go. Wpływa to także korzystnie na stan naszej skóry. Przyczynia się do poprawy jakości życia i samopoczucia stosującego. Olejek Magnezowy Swanson polecany jest osobom które uprawiają sport, do masażu, w stanach depresyjnych, oraz zaburzeniach snu i w okresach nadmiernego stresu.

Olejek magnezowy Swanson to doskonały produkt dla osób ceniących sobie naturalne produkty prozdrowotne.
Magnesium Oil Swanson to najwyższej jakości olejek magnezowy znanego amerykańskiego producenta.

Składniki:

100% chlorek magnezowy Zachstein™

Zachstein Inside™ jest nazwą towarową zastrzeżoną przez Zachstein Minerals BV, Veendam, Holandia

Sposób użycia:

W celu zapewnienia organizmowi dziennej dawki magnezu, należy spryskać skórę Olejkiem magnezowym Zechstein oraz delikatnie wmasować. Zwykła dawka obejmuje od 8 do 32 aplikacji rano i wieczorem, zależnie od indywidualnych potrzeb. Wykazano, że najodpowiedniejszym miejscem do codziennej aplikacji olejku są okolice rąk i ramion. Istnieje jednak również możliwość stosowania olejku na udach, łydkach lub brzuchu. Pachy także stanowią odpowiednie miejsce aplikacji produktu. W tym przypadku olejek magnezowy jednocześnie służy za dezodorant. Podczas pierwszego użycia olejku należy zastosować małą dawkę, zwiększając ilość olejku w miarę jak skóra zacznie się do niego przyzwyczajać. W miejscach zastosowania może być odczuwalne delikatne mrowienie oraz uczucie ciepła. Jest to normalny znak wskazujący na wchłanianie się magnezu w skórę. Osoby o wrażliwej skórze mogą doznać nieprzyjemnego odczucia w miejscu aplikacji stężonego roztworu magnezu. W takim przypadku zaleca się rozcieńczenie olejku magnezowego wodą w proporcji 1:1. Roztwory rozcieńczone są również dostępne w sprzedaży w formie gotowych produktów. Należy jednak mieć na uwadze, że wówczas zawartość magnezu ulega redukcji o połowę. Z tego powodu należy zaaplikować dwukrotną ilość olejku w celu dostarczenia skórze pożądanej ilości magnezu. W przypadku nieprzyjemnego uczucia odczuwalnego już po wyschnięciu olejku magnezowego na skórze, wystarczy przemyć dane miejsce wodą. Zalecane jest jednak pozostawienie olejku na skórze na 5 do 10 minut w celu należytego wchłonięcia.

1 ml nasyconego roztworu chlorku magnezu Zechstein zawiera 103 mg czystego magnezu. W produkcie Swanson Olejek magnezowy 1ml to 8 pełnych przyciśnięć atomizera. Przykładowo, 8 natrysków przypada na 1 ml skoncentrowanego olejku magnezowego (31% RDA), 32 natryski dostarcza 412 mg czystego magnezu.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

237 ml

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWU481

Opinie

Napisz opinię

Magnesium Oil 237ml SWANSON

Magnesium Oil 237ml SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane