Kategorie Bloga

Główna

Oregano Oil Extract 120kaps SWANSON

087614110165

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

33,16 zł

Więcej informacji

Olej z Oregano 

suplement diety

Oregano, jest to roślina przyprawowa i zioło, występujące pospolicie w całej niemal Europie,.Także w Grecji roślina ta bywała określana nazwą "radość z gór”, być może z powodu tego, że jej korzenie zapobiegały erozji stoków górskich albo jedynie z powodu cudownego i niepowtarzalnego zapachu czy innych znanych właściwości.

Głównymi składnikami występującymi w oregano są olejki lotne takie jak tymol i karwakol. Dodatkowo w oleju z oregano występują gorycze, kwas rozmarynowy i różne garbniki. 

 

1 kapsułka

2 kapsułki

3 kapsułki

4 kapsułki

Olej z Oregano ekstrakt (Origanum Vulgare)
(10:1 koncentrat)

150mg

300mg

450mg

600mg

SKŁADNIKI: Olej z oregano, otoczka kapsułki: żelatyna, nośnik: oliwa z oliwek, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-4 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

120 kaps żelowych

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW1016

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Olej z Oregano polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Oregano Oil Extract Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Oregano i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Oregano Oil Extract 120kaps SWANSON

Oregano Oil Extract 120kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane