Kategorie Bloga

Główna

Oral Probiotic Formula 30kaps SWANSON

087614025193

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

62,90 zł

Więcej informacji

Probiotyczna formuła dla jamy ustnej 

suplement diety

Swanson oral probiotic formula to:

-Opatentowana mieszanka probiotyczna BLIS K12®

-Dostarcza bakterie probiotyczne obecną jedynie w jamie ustnej

-Oral Probiotic Formula Swanson zawiera aż 3 miliardy szczepów bakterii w jednej kapsułce

Składniki:

Streptococcus salivsarius, lactobacillus (plantarum, reuteri, rhamnosus, paracasei, salivarius), laktitol (nośnik - mleczny prebiotyk), inulina (naturalny prebiotyk), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), naturalny dodatek koloryzujący (mieszanka soku owocowo-warzywnego), kwas stearynowy i kwas cytrynowy (kwsy), naturalny dodatek smakowy waniliowy i truskawkowy, guma guar (nośnik), stevia rebaudiana (naturalna substancja słodząca).

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie do ssania

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wartość odżywcza

1 tabletka do ssania

% realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA

Probiotyczna opatentowana mieszanka Blis K12® (Streptococcus salivarius, Lactobacillus plantarum, lactobacillus reuteri, lactobacillus rhamnosus, lactobacillus paracasei, lactobacillus salivarius)

3 miliardy cfu

*

Blis K12® są znakami zastrzeżonymi przez firmę BLIS Technologies Ltd, Nowa Zelandia

Zawartość netto:

30 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWU519

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Oral Probiotic polecane może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Opinie

Napisz opinię

Oral Probiotic Formula 30kaps SWANSON

Oral Probiotic Formula 30kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane