Kategorie Bloga

Główna

Resweratrol 250mg 30kaps SWANSON

087614025308

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

36,50 zł

Więcej informacji

Resweratrol 250 

suplement diety

Suplement diety firmy Swanson Resweratrol to wyekstrahowany z Rdestowca Japońskiego czysty Resweratrol. 

 

1 kapsułka

Resweratrol ekstrakt (Polygonum cuspidatum) (korzeń)

250mg

SKŁADNIKI: Resweratrol, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancje przeciwzbrylające: sole wapniowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

30 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWU530

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Resweratrol polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Resweratrol Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Rdestowiec Japoński i Resweratrol z niego pochodzący oraz ich właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Dla osób, które chcą doczytać na temat resweratrolu oraz jego biologicznej wielofunkcyjności zapraszamy do przeczytania artykułu napisanego na potrzeby Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, który można znaleźć tutaj

Opinie

Napisz opinię

Resweratrol 250mg 30kaps SWANSON

Resweratrol 250mg 30kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane