Kategorie Bloga

Główna

Royal Jelly 100kaps SWANSON

087614116013

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

80,35 zł

Więcej informacji

Royal Jelly mleczko pszczele

suplement diety

Swanson Royal Jelly (mleczko pszczele) jest suplementem który zawiera naturalne mleczko pszczele które w naturze jest pokarmem dla młodych pszczół, a zwłaszcza matki pszczelej.

źródło energii

 

1 kapsułka

2 kapsułki

Royal Jelly 3x (mleczko pszczele)

(równowartość mleczka pszczelego)

333,33mg

(1000mg)

666,66mg

(2000mg)

SKŁADNIKI: Royall Jelly, olej ze średniołańcuchowych trójglicerydów (z kokosa lub oleju palmowego), otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, nośnik: żółty wosk pszczeli, woda oczyszczona, przeciwutleniacz: lecytyna słonecznikowa. Zawiera siarczyny i kokos.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.Zawartość netto:

100 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW1601

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Mleczko Pszczele polecane może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Royal JellY Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Mleczko Pszczele i jego właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach pszczelarskich.

Opinie

Napisz opinię

Royal Jelly 100kaps SWANSON

Royal Jelly 100kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane