Kategorie Bloga

Główna

Saw Palmetto extract 120kaps SWANSON

087614142227

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

97,80 zł

Więcej informacji

Ekstrakt z palmy sabałowej

suplement diety

Saw palmetto (palma sabałowa)

jest pochodzącą z Ameryki rośliną, charakteryzującą się dużymi czerwonymi, przechodzącymi w niemal czarne owocami. 

Źródło fitosteroli i kwasów tłuszczowych

  • Opatentowana formuła Palmetto Pure™

  • Standaryzowany do minimum 85% kwasów tłuszczowych

 

1 kapsułka

Saw Palmetto extract Palmetto Pure™ (Serenoa repens) [standaryzowany do minimum 85% (136mg) kwasów tłuszczowych]

160mg

SKŁADNIKI: Saw palmetto, nośnik: olej z oliwy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dla dzieci poniżej 12-tego roku życia.

Zawartość netto:

120 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWH222

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Palma Sabałowa polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Saw Palmetto extract to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Palma sabałowa i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Saw Palmetto extract 120kaps SWANSON

Saw Palmetto extract 120kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane