Kategorie Bloga

Główna

Schizandra 90kaps SWANSON

087614113470

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

39,50 zł

Więcej informacji

Schizandra 

suplement diety

Cytryniec chiński (Schizandra chinensis) jest określany jako surowiec adaptogenny, czyli poprawiający zdolności adaptacyjne człowieka ( przystosowanie organizmu w celu wyrównania zwiększonego stresu oksydacyjnego w komórkach.

Cytryniec stymuluje centralny układ nerwowy, przyczyniając się do poprawy sprawności fizycznej i umysłowej, stymuluje układ trawienny i reguluje poziom cukru we krwi.Cytryniec Chiński występuje głównie w Chinach oraz na terenach przyległych, tj. w Rosji i Korei.

Roślina ta w fitoterapii chińskiej jest używana od tysięcy lat. Owoce cytryńca zawierają około 20% kwasów organicznych, głównie cytrynowy i jabłkowy, co daje znaczące ilości naturalnej witaminy C. W owocach zawarte są także flawonoidy, saponiny, cukry, beta-sisterole, gomissyny A,B,C i N oraz ponad 30 związków lignianowych.

Badania wykazują, że związki lignianowe mogą wykazywać pewne właściwości ochronne dla wątroby, poprzez aktywacje enzymów w komórkach wątroby, które produkują glutation - jedną z najmocniejszych substancji antyutleniających. Ligniany bronią także organizm przed substancjami chemicznymi.

Schizandra Swanson to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie stosowanie naturalnych produktów prozdrowotnych.

Schizandra Swanson Adaptogen to bardzo dobry produkt uznanego amerykańskiego producenta naturalnych ziołowych suplementów diety.

Składniki:

schizandra, żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu i/lub krzemionka(substancje przeciwzbrylające) .

Sposób użycia:

Jedna kapsułka 1-3 razy dziennie

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wartość odżywcza

1 kapsułka

2 kapsułki

3 kapsułki

% realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA

Schizandra (cytryniec chiński) (owoce)

525mg

1050mg

1575mg

*

Zawartość netto:

90 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW1347

Opinie

Napisz opinię

Schizandra 90kaps SWANSON

Schizandra 90kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane